LT 3.0 - granie z xbox live

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Czyli to praktycznie nie robi różnicy czy mam lt czy nie już??
Nikt nie wie, jakie masz szanse na bana przy LT i OFW. Na pewno będziesz miał większe, potencjalne bezpieczeństwo, mając wgrane OFW.
 

mati010

Użytkownik
Użytkownik
W sumie to bez znaczenia, bo nie wiesz jak/w co/kiedy grał poprzedni właściciel, konsola może mieć już flagę i kiedy M$ wciśnie czerwony guzik to niezależnie czy masz przerobioną czy nie dostaniesz banik.
Nie ma co się tym przejmować, konsolę zawsze można zmienić - jak masz BF3 na oryginale to podłączaj i graj, oryginał Ci konsoli na pewno nie zbanuje :)
Znaczy ja ją kupiłem nie przerobioną potem przerobiłem i grałem jakiś czas na tej przeróbce oczywiście offline. A teraz jakoś mnie naszło by grać na orginałkach multi
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Znaczy ja ją kupiłem nie przerobioną potem przerobiłem i grałem jakiś czas na tej przeróbce oczywiście offline. A teraz jakoś mnie naszło by grać na orginałkach multi
Jeśli zamierzasz grać na oryginałach, to wgraj OFW, zgodnie z poradnikiem pod twój napęd: Artykuły
 

dmxpl51

Użytkownik
Użytkownik
Banowali już może ?? Bo musze się podłączyć żeby TU do skyrima pobrać?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie
 

adamek9995

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Trochę odgrzewam temat z zapytaniem czy istnieje nadal ryzyko zbanowania konsoli ? X360 z LT 3.0, najświeższym dashem, gry wypalane zwykłą nagrywarką z laptopa, wiem żeby nie grać w gry przed ich premierą, ale jak to wygląda np. z GTA V czy jest ryzyko ?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom