LT+ 3.0 Gry Nadal nie działają ;/

djolun12

Świeżak
Świeżak
Witam ;)
Dziś zakupiłem kolejne 6 płyt DL bowiem byłem pewien że przez niezastosowanie się do poradnika z naszego forum ;)
Zrobiłem cały abgx360 do forzy horizon jak należy, męczyłem sie z wypalaniem *****skiej płyty sporo czasu bo do tego weryfikacja ale kurde gry Dalej Nie Odpala ! !#$#^%^$

Flash jest zrobiony na napęd BenQ, zrobiony PO aktualizacji Dasha, więc nie ma możliwości że tego flasha nie ma
Co prawda nie nagrywam nagrywarką iHas ale przecież do gry offline obejdzie się bez niej a mi nawet głupiej płyty nie odczytuje !
Podpowiedź jest taka że raz wgl. nie próbuje czytać tej płyty, a raz mieli ją kawałek czasu
Oryginały działają normalnie, jak i gry Arcadówki
 

djolun12

Świeżak
Świeżak
Czyli wszystkie gry xgd3 nie odpalą mi przy nagraniu na innym napędzie niż iHas
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Forza Horizon to xgd3 więc musi być ihas... i to nic nie ma nic wspolnego do gry offline
Wcale nie musi być IHAS do xgd3, w dodatku do gry SINGLE
Można zwykła nagrać i zastosować mp3 trick

IHAS wymagany do gier z CIV, a FORZA HORIZON chyba nie ma CIV.

FORZA 4 , FIFA 13 , Dragons Dogma i jeszcze chyba 2 gry miały zabezpieczenie CIV
 

djolun12

Świeżak
Świeżak
No to wtf. dlaczego mi nie uruchamia tej forzy skoro chyba ją prawidłowo nagrałem ;/
 

Asuna

Dziewczyna
Dziewczyna
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wcale nie musi być IHAS do xgd3, w dodatku do gry SINGLE
taa.. w moim przypadku musi być. U mnie żadna gra xgd3 nie chciała odpalić bez ihasa. Ale to pewnie u mnie. ;]
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
taa.. w moim przypadku musi być. U mnie żadna gra xgd3 nie chciała odpalić bez ihasa. Ale to pewnie u mnie. ;]
Mi zostało z 15 gier XGD3 nagranych na wypalarce SONY w kompie - nagrane na 97% :D i wszystkie do dziś mi na LT 2.0 działają.. ale już ich nie używam
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja mam forze horizon zwykłą nagrywarką śmignięta i wszystko działa offline online 100%
 

Asuna

Dziewczyna
Dziewczyna
XBOX MANIAK
Użytkownik
No to wtf. dlaczego mi nie uruchamia tej forzy skoro chyba ją prawidłowo nagrałem ;/
Pewnie lipna nagrywarka..
A nagrywasz płytami Verbatim?
 

djolun12

Świeżak
Świeżak
No mój napęd to LG GSA-H62N
PS. a moze to być wina nie zainstalowanych sterów do napędu ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No mój napęd to LG GSA-H62N
Jakiej firmy masz te płyty ?? verbatim ?? może coś z laserem w konsoli ??
Wypalałeś już jakieś inne gry w xgd3 ?? - działają ??
 

djolun12

Świeżak
Świeżak
1. Zrobiłem teraz update firmware do mojego napędu
2. tak nagrywałem jeszcze red dead redemption i tekken tag tournament 2 - zadna nie uruchomila sie
3. płytki mam firmy platinum, z reguły trzymają kilka miesięcy
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Chłopie pisałem Ci wyraźnie kiepski laser lub nie masz wogóle przeróbki wgranej . Zanieś do serwisu jak się nie znasz.
 

Do góry Bottom