1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0, gry wypalane zwykła nagrywarką a gra na xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DawidPB94, Styczeń 3, 2013.

1. DawidPB94

DawidPB94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Witam. Dziś naszła mnie chęć do zagrania w jakiegoś MP przez xbox live, więc zagrałem w Forze Horizon (oczywiście wykupiłem sobie na razie traila na 48h) lecz .. gierka wypalona zwykła nagrywarką czyli niekompletna, i tu moje pytanie, wiem że najlepiej grać w gry wypalane iHASEm, ihasa również mam ale szkoda mi płyt, bo ciągle gra źle wypalona więc pozostałem przy zwykłej nagrywarce ale dobra, tu moje pytanie czy mogę normalnie grac w te gry wypalone zwykła nagrywarką przez xbox live? Czy ktoś, kto wypala gry zwykłą nagrywarką i gra na live dostał bana lub oflagowano mu konsolę? Dziś włączyłem pierwszy raz tą forze i grałem przez neta ale żadnej flagi (sprawdzałem xvalem ale nie wiem czy ten programik w 100% wiarygodny) nie dostałem. Więc tu moje pytanie, czy mogę normalnie grać bez obaw o szybkiego bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Spokojnie możesz łoić na live.
    Prawdopodobieństwo bana masz takie samo jak i Ci, którzy nagrywają ihasem, czyli na dzień dzisiejszy praktycznie niemożliwe.
    No chyba że zaczniesz grać przed premierą albo Bóg wie co innego, różni mistrzowie się trafiają :)

4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    ja gram na live, gry nagrywam zwykłą nagrywarką i nie ma żadnego bana

5. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: