1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 i granie na Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dj_Kris007, Październik 11, 2013.

1. Dj_Kris007

Dj_Kris007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. A więc w końcu z nudów podpiąłem się pod neta, a że mam LT2.0 to dostałem cichą aktualkę. Jutro jadę do Poznania zrobić upa do LT3.0, jak wiadomo wszystkie XGD3 i AP2.5 od nowa nagram poprzedzając przepuszczeniem przez nowego ABGX... Ale starsze gry będą działać, więc po co je przepalać... Ale rodzi się pytanie, czy będzie bezpiecznie z taką grą zagrać w live? Jak teraz przepuszczam moje XGD3 przez ABGX to jest ładnie na zielono wszystko, obrazów starszych gier nie mam, więc wkładam płytę do napędu, puszczam ABGX i wywala:

Przykład Kinect Sport:
    Pytanie:Czy mogę na tej płycie bezpiecznie grać online?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kosmal007

kosmal007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Limanowa
    Jeśli posiadasz nagrywarkę ihas to masz większe prawdopodobieństwo że cię nie zbanują. Ja przez 2 lata używałem zwykłej nagrywarki i mnie microsoft nie zbanował. Teraz mam ihas. Tak że o to się martwić nie musisz

Wczytywanie...

Poleć forum