1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 i nagrywanie kopii PROBLEM

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kuntakinte, Wrzesień 1, 2012.

1. Kuntakinte

Kuntakinte Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Wczoraj zakupiłem konsolę Xbox 360 (Elite, chipset Jasper). Konsola była przerobiona LT 3.0, przez sklep, który ją sprzedawał. Poinformowano mnie, że mogę bez problemu aktualizować oprogramowanie przez Live i przeróbka "nie cofnie się". Tak, też zrobiłem.

Nagrałem dwie kopie gier GTA IV i Dead Island i niestety jest kicha :-( Przy GTA wyskakuje komunikat, żeby włożyć dysk, zaś płytę z Dead Island widzi jako film. Płyta nagrywa się bez problemu, wszystko jest weryfikowane i teoretycznie powinno działać. Nie wiem, czy coś źle robię, czy też przeróbka jednak się cofnęła? Nie kumam o co chodzi z tymi dashami, to jest za dużo informacji, póki co wdrażam się w to wszystko. Czytałem też o jakimś Activate.iso. Co do nagrywania, to włożyłem po prostu płytkę do nagrywarki, odpaliłem ImgBurn'a i pojechałem wg instrukcji. Straciłem już kilka płytek, tak więc prosiłbym o jakąś pomoc, co może być nie tak. Nie mam możliwości sprawdzenia, czy moje kopie działają na innych konsolach, ani sprawdzenia innych kopii, niż te, które sam nagrywam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuntakinte

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem, jak edytować swojego posta, dlatego piszę w drugim.

Może to będzie pomocne: mój dash to 15574

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na jakich płytach nagrywasz? Zajrzyj do poradnika na forum :)

5. Kuntakinte

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywałem na płytach sony, bo tylko takie DL udało mi się dostać. Oczywiście czytałem wszystko na forum i dowiedziałem się, że ta aktualizacja nie cofnęła mi przeróbki. Ale nadal nie jestem w stanie rozwiązać swojego problemu.

Powoli zaczynam się denerwować, bo główkuję nad tym od wczoraj i narazie straciłem tylko kilka płyt, a wolałbym tracić czas, grając na Xbox'ie. Co mogę robić nie tak? Te gry przecież nie są XGD3, więc wszystko powinno pójść gładko i bez problemów. Dodam, że nie sprawdzałem tego na abgx, bo uznałem to za zbędne. Gry mam z pewnego źródła, poza tym, w komentarzach były pozytywne opinie, więc to raczej nie jest problem z obrazem płyty.

6. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Kup płyty Verbatim i nagrywaj według tego poradnika:
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
    i powinno wszystko działać :)

Pozdrawiam
    ahc

Wczytywanie...

Poleć forum