1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 i nowe gry (FIFA & PES)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wojtas87, Wrzesień 26, 2012.

1. Wojtas87

Wojtas87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich na forum z okazji pierwszego postu :cool-new:

Przychodzę na forum z następującym problemem.
    Mam LT 3.0, dotychczasowo wszystkie gry chodziły bezproblemowo, jednak moje ukochane perełki czyli PES i FIFA nie chcą działać.
    Po bezproblemowym nagraniu je na płytę, xbox widzi te gry, wszystko jest ok, jednak po wystartowaniu gry prosi o aktualizacje dasha z płyty. Po przeczytaniu kilku tematów z forum dowiedziałem się, że na LT 3.0 można bezpiecznie aktualizować dash, jednak podczas aktualizacji wywala plansze z jakimiś japońskimi napisami i błąd E66, następnie obok przycisku power świeci się jedna czerwona dioda.
    Dlaczego tak jest i co trzeba zrobić abym mógł grać na LT 3.0 w nowe gry. Pozdrawiam i proszę o pomoc w tym temacie.

Mój dash: 2.0.14719.0
    LT: 3.0

EDIT
    Chciałem zrobić update dasha z USB, jednak podczas aktualizacji z USB, także wyskakuje błąd E66, co robić w takiej sytuacji ?

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. filiks21

filiks21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    miałem to samo przed chwilą. aktualizowałem z pendriva. czerwona dioda i czarne tło. Juz myślałem że ban , ale po restarcie wszystko ok ,dash nowy i wszystkie gry śmigają. Sprawdź w ustawieniach jaki aktualnie masz dash.

4. Wojtas87

Wojtas87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój dash to 2.0.14719.0, tylko że ja nie mogę aktualizować, bo na koniec aktualizacji wysypuje sie E66

5. filiks21

filiks21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mi wyskoczył ten błąd ale po restarcie o dziwo konsola się włączyła , sprawdziłem w ustawieniach systemu i Dashboard: 15574 . Aktualizację ściągałem z głównej strony xboxa. Różniaca była tylko taka że ja aktualizowałem z jeszcze starszej wersji.

6. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Prawdopodobnie macie inny napęd niż oryginalny dlatego tak się dzieje.

Wczytywanie...

Poleć forum