1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 i problem z niektórymi grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matej9, Styczeń 31, 2013.

1. matej9

matej9 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jestem nowy na forum a swojego Xboxa zakupiłem wczoraj, xbox jest używany, przy zakupie otrzymałem od chłopaka dodatkowo trochę gier i tu właśnie zaczyna się moje pytanie, ponieważ przy sprzedaży kolega zaznaczył że część z tych gier nie bedzie działała ale i tak mi je oddał ponieważ stwierdził iż do niczego mu się nie przydadzą. Konsola jest przerobiona na LT 3.0 i posiada gwarancję ponieważ sprzedawca powiedział że sprzęt został przerobiony w sposób nie inwazyjny czyli bez otwierania jednak w tych grach jest sporo tytułów w kóre chciałbym zagrać np Battlefield 3, batman arkham city, farcry 3, assasin creed revelations itd. Dochodząc do sedna czy dobrze zrozumiałem z przeczytanych tutaj postów że te gry mogą być nagrane złą nagrywarką i nie nadają sie po prostu pod lt 3.0 więc są mi zbędne i dlatego moja konsola ich nie odczytuje, czy też jest coś o czym nie wiem lub sprzedawca oszukał mnie i nie mam tego LT 3.0 w co trochę wątpie. Dodam też że są gry które odpalają normalnie czyli np nowy NFS czy Crysis 2, Fifa 13. Z tego co się orientowałem i patrzyłem po płytach to nie ma tutaj jakiejś zależnośći między xgd3 a xgd2 ponieważ mam gierki i takie i takie które działają. Mam nadzieję że mój post jest w miarę zrozumiały. Dodam że sam sprzęt to Xbox 360slim 4gb dzisiaj także zrobiłem aktualizację do najnowszego dasha co też moim zdaniem wyklucza opcje inną niż LT 3.0 choć mogę sie mylić. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. luras

luras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica
    Odp: LT 3.0 i problem z niektórymi grami

Pewnie wcześniej miał wgrany lt 2.0 i gry trzeba było specjalnie przerabiać. Myślę że gdy została podniesiona do 3.0 to tamte gry już do niczego Ci sire nie przydadzą... Musisz je nagrać od nowa pod ta przeróbkę co masz. Inaczej jest z grami pod 1.9 - one działają bez problemu na 3.0.

4. Pawel9215

Pawel9215 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    masz lt 3.0 i gry nagrane z opcją truncate nie chcą śmigać,
    spróbuj jeszcze sformatować te 4gb + wyczyść pamięć podręczną, on/off konsolkę i włóż bf3 może odpali

5. matej9

matej9 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki za pomoc próbowałem formata ale nie pomogło, gier nie będę przegrywać raczej po prostu sprzedam komuś kto ma lt 2.0 jeszcze, tylko takie pytanie, kupiłem dysk 250gb i przy nie których grach mimo że się nie włączają jest opcja instalacji na dysku, jakie możliwości daje lt 3.0 mogę odpalać gry z dysku, płyta musi być wtedy w napędzie, jak to dokładnie wygląda.
    pozdrawiam

6. torus

torus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Instalujesz gra normalnie na dysku ale przy odpaleniu gra musi znajdowac sie w napedzie.

Wczytywanie...

Poleć forum