1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 3.0 iHas i zwykła nagrywarka

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez thebarte12, Wrzesień 20, 2013.

1. thebarte12

thebarte12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć. Mam ostatnie pytanie przed przerobieniem mojej konsoli. Otóż mam Slima 4gb z sierpnia 2010 roku. Napęd lite-on. W przeciągu kilku dni mam zamiar go przerobić na Lt 3.0. Z przyczyn finansowych nie będę w stanie tymczasowo zakupić iHasa. I tu rodzi się pytanie. Jeżeli będę nagrywał gry zwykłą nagrywarką to mogą mi zbanować konsolę? Czy jest tak samo jak z grami nagrywanymi iHasem? Nie będę grał multiplayer ale lubię być zalogowany do live bo mam dużo znajomych i często z nimi rozmawiam. Na początku chcę głównie zagrać w GTA V i być może Dark Souls a w resztę gier pogram jak kupię iHasa. GTA V przepuściłem ABGX i wyskoczyły mi 2 na żółto i jeszcze weryfikacja się nie powiodła. Później ustawiłem ABGX inaczej (wybrałem level 3 coś tam. A wcześniej miałem 2...) i miałem wszystko na zielono oprócz weryfikacji. Za 3 razem weryfikacja się powiodła. Czy w takim przypadku będę mógł grać zalogowany do live nagrywając grę zwykłą nagrywarką bez żadnych obaw?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    bana zawsze można dostać co do zwykłej nagrywarki większości gier nie nagrasz 1:1 pozostaje ci jeszcze opcja burnermax playtool pod warunkiem ze bedzie obsługiwał twoją nagrywarkę poszukaj na forum a na pewno znajdziesz odpowiedzi na wszystkie twoje pytania

4. thebarte12

thebarte12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie zrozumiałeś do końca mojego pytania. Wiem, że bana mogę zawsze załapać. Ale od dosyć dawna nie było takiego przypadku. Chodzi mi tylko o to, że jak nagram zwykłą nagrywarką to mogę być zalogowany do live? Bo mnie jeden typek na innym forum nastraszył i teraz mam wątpliwość. A niby czytałem tutaj parę tematów.

Czyli to się nie różni? Jak jestem zalogowany do live. Czy mam grę nagrana zwykłą nagrywarką czy iHasem?

iHas jest potrzebny do instalowania gier na dysku i CIV?

5. saju1906

saju1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Tak, jeżeli gra nie jest nagrana ihasem to możesz grać tylko z płyty.

6. grzebcio33

grzebcio33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    a Gta mozemy odpalic bez instalacji ?

7. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Gry nagrane zwykła nagrywarka - brak możliwości instalacji na hdd większe prawdopodobieństwo dostania jana na live gdyż nie jest to czysta kopią 1/1 gry nagrane ihas-em czysta kopia 1/1 możliwość instalacji gier na hdd znikome prawdopodobieństwo jana podczas gry na live. Musisz pamiętać że bana jednak zawsze można dostac

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum