1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 3.0 + ihas624b

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nowy_x, Styczeń 2, 2012.

1. nowy_x

nowy_x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chę kupić nagrywarke IHAS624B z wgranym firmwarem LTmax (współpracuje z LT 3.0) Team Jungle & Team Xecuter
    Do tego chce przerobić konsolę na LT 3.0.
    Konieczne jest patchowanie gier przed nagraniem ImgBurn?
    Dodam iż nie gram w live.
    W tej chwili mam LT 2.0 i gry zgrywanie na laptopowej nagrywarce smigały bez problemu, oczywiście te które dało się nagrać.
    Przeglądałem forum i nie znalazłem konkretnej odp. co z czym najlepiej działa.
    Czy po nagraniu na tym napedzie gry odpalą się w ogóle na LT 2.0?
    Jestem zupełnie zielony w tym temacie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    konieczne jest patchowanie gier na lt 3.0 ale tylko tych z xgd3
    jesli gry zostana spatchowane to juz nie pojda na lt 2.0

4. nowy_x

nowy_x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W takim razie czy warto przerobic konsole na LT 3.0?
    Jakie sa tego korzysci i co mozna przez to stracic?
    Gry ktore smigaly na LT 2.0 z plyt lub wgrane na HDD da sie odpalic na LT 3.0?
    Oraz jak to sie ma z najnowszymi tytuami, czy rzeczywiscie nie zagramy sobie w nie na LT 2.0?

5. robsongno

robsongno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie prawda kolego - pat****esz wszystkie XGD3 plikiem topology data jeśli masz najnowszy dash oraz LT 3.0, a gry starsze (XGD2) również musisz spatchować przed nagraniem jeśli zawierają słynne AP25, jeśli nie mają tego ustrojstwa w sobie, to ewentualnie przepuszczasz przez abgx i nagrywasz nawet zwykłą nagrywarką (w przypadku LT 3.0 musi to być nagrywarka iHas)

Tak warto przerobić, bo po prostu na dłuższą metę nie zagrasz w żaden nowy tytuł.

Korzyści - j.w. + gra z dysku + bezpieczny live (podobno - ja osobiście na live nie grałem, nie gram i grać nie będę)

Da się jeśli są to gry XGD2 i nie zawierają AP25. W przypadku XGD3 wszystkie wymagają ponownego wypalenia po uprzednim patchowaniu obrazu topology data od c4eva.

W najnowsze tytuły na LT 2.0 nie zagrasz jeśli masz najnowszego dasha. Jeśli masz dash 13599 lub 13604 to powinny ci śmigać (jeśli nie złapałeś cichej aktualizacji od M$) - oczywiście będziesz mógł grać na tym LT 2.0 do pewnego czasu, kiedy to któraś z nowszych gier będzie wymagać zainstalowania nowszego dasha.

6. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    przecież dokładnie to napisałem tylko w telegraficznym skrócie tylko nie dodałem informacji o ap 2.5 to raz
    a dwa to da sie grac w najnowsze tytuły na lt 2.0 nawet po cichej aktualce instalujac title update wiec nie wprowaadzaj w błąd kolego
    a trzy to uważam że instalacja lt 3.0 jest zbyteczne póki żadne gry nie wymagają nowego dasha bo ciekawe tytuły pojawią sie dopiero pod koniec lutego

Wczytywanie...

Poleć forum