1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 - Instalacja gier na HD - pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartekjgs, Listopad 11, 2012.

1. bartekjgs

bartekjgs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam, nie wiedziałem jak nazwać ten temat, by oddać w 100% to, o co mi chodzi, więc w razie czego proszę o korektę.
    Tak więc - z wyjściem LT 3.0 i pojawieniem się nowych gier konsola zubożała o możliwość instalacji gier, tzn. taka możliwość nadal istnieje, lecz po dosłownie kilkuminutowej (w sporadycznych przypadkach nawet sekundowej) rozgrywce wyskakuje błąd "Nie można autoryzować dysku" (czy jakoś tak :D). Z tego co sprawdzałem, to gry wypalane jeszcze pod LT 2.0 instalują się i działają dalej bez problemowo. A teraz do sedna sprawy - z wielką niecierpliwością oczekuję premiery GTA V, ale jak pewnie większość użytkowników x-klocka jak i ja, nie wyobrażamy sobie grania w tak rozbudowaną grę bez uprzedniego zainstalowania jej na dysku twardym konsoli (non-stop charczenie płyty jak i nie ładujące się teksturki, jak to miejsce miało w GTA IV). Więc moje pytanie brzmi - czy jeśli zakupie oryginalną kopie GTA V i zainstaluję ją na dysku, to błąd będzie się dalej pojawiał i pieniądze wyrzucę w błoto? Czy to może wina nowego sposobu wypalania gier, w których najprawdopodobniej obraz płyty jest "niepełnosprawny"? Z góry dzięki za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Jeżeli nie wypalałeś tych gier pod lt 3.0 nagrywarką liteon ihas to wiadome że będziesz miał takie błędy bo nowe gry (xgd3) mają inne zabezpieczenia, a z "oficjalną" płytką Gta V nie powinno być takich problemów...
    Jeżeli się mylę niech ktoś mnie poprawi

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    to raczej wina nie do konca poprawnie nagranej gry. na oryginale tego byc nie powinno. nie wiem czy ma tu tez znaczenie padajacy laser w napedzie.

Wczytywanie...

Poleć forum