1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 - Kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dawidovy, Lipiec 5, 2014.

1. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kilka pytań dot. LT3.0 i nie tylko

Witajcie. Wiem, że takich tematów było mnóstwo, ale chciałbym się wszystkiego dowiedzieć co i jak.
    Mam nagrywarkę w komputerze LG GSA-4167B, bez problemów nagram na niej gry, które odpalę na xboxie?
    Jak wygląda cała "procedura" nagrywania?
    Czy w obecnym czasie mogę grać online na live i nie martwić się o bana? Bo z tego co czytałem to fali banów nie było od 2011 roku.

To by było chyba na tyle.

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    1.Gwarancję działania i instalacji gier (xgd3)daje tylko ihas 124b i 124 e/eu.
    2.3.Zależy jaką masz przerobke. Przepuszczasz przez program Abgx (poprawnie ustawiony) wrzucasz do imgburn i palisz. Dla nagrywarki eu (przed nagrywaniem) odpalasz specjalny program który pozwoli wypalić powyżej 8gb. Dla 124b wgrywasz specjalny FW. Na takiej kopi 1:1 przy przerobce Lt 3.0 możesz grać bez obaw. Fali banow nie było od dawna.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  4. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chciałem się jeszcze zapytać jak wygląda sprawa z położeniem konsoli, lepiej pionowo czy poziomo? Mam falcona (prawdopodobnie v2) z 2008.08.01. Zauważyłem, że gdy stoi poziomo to dolna ścianka (na której stoi) jest zawsze ciepła.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Obojętnie to jest, jak Ci pasuje, mi xbox bardziej pasuje jak stoi pionowo
    Podobno jak leży poziomo to jest ciut mniejsza temp.

Ps. Fali banów nie było od 2009r ;-)

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum