1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+3.0 liteon problem z odczytywaniem płyt

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez play, Wrzesień 30, 2013.

1. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Witam
    Przejrzałem niezliczoną listę tematów i nie wiem juz co zrobić.

Mam xboxa z lt+3 z 2010 roku napęd liteon dg16d4s z sierpnia 2010.
    Kupiłem go i po 6 miesiącach przestał czytać płyty ''otwórz napęd'' przeczyściłem go i pomogło.
    Teraz historia się powtórzyła i czyszczenie na nic wiec kupiłem laser nowy oryginalny i o dziwo po założeniu nie działa ;/
    Komunikat przeczyść płytę.
    Powalczyłem z nim cały dzień i zaczął działać.
    Potem podłączyłem x-a do netu i zrobiłem aktualizacje potem już nigdy go nie podłączyłem.Więc to raczej nie cicha aktualizacja.

Przez ponad tydzień cieszyłem się grą potem zaczęły się problemy zaczął czytać za 3 razem ''wyczyść'' albo nierozpoznany dysk.
    Dziś znowu go wyczyściłem i zaczyna głośno mielić jak by cioł płytę na kosteczki i nierozpoznany dysk wtedy też mielił ale w końcu
    zobaczył grę a teraz po czyszczeniu smarowaniu nic...
    Laser ma 2 tygodnie nie wiem co jest kupić kolejny ?!
    Dodam że cache czyściłem niezliczoną ilość razy.

Nie kalibrowałem bo nie mam miernika a na oko to nie wiem czy warto ryzykować.

Jak ktoś ma jakieś sugestie to proszę o nie.

PS to ten laser
    http://allegro.pl/laser-do-xbox-360-slim-hop-15xx-dg-16d4s-g2r2-i3542528432.html

Wczytywanie...

Poleć forum