1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 Na napędzie Hitachi i gry na LT 2.0 z AP2.5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szesczer, Styczeń 4, 2012.

1. szesczer

szesczer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, łał to mój pierwszy temat.
    Do sedna.
    Według forumowych poradników wgrałem do mojego Hitachi LT 2.0 dzięki czemu ładnie kopie zapasowe gier mi zasuwają i nie muszę się wreszcie martwić tym, że zniszczę moją biblioteczkę gier.
    Wczytując się w temat wyczytałem że gry z AP2.5 chodzą tylko na LT 3.0 i się je jakoś inaczej wypala. Zamierzam sobie kupić Final Fantasy Xiii-2 które jest na AP2.5.
    Więc trzy pytania:
    1 Jest dostępny LT3.0 na Hitachi?
    2 Jak nie ma to kiedy będzie
    3 Nie podłączam konsoli do internetu, czy gry z AP2.5 ruszą mi bez LT 3.0 (czyli tylko na LT2.0) i bez specjalnego wypalania? Czyli przepuszczone tylko przez abgx360?

Pozdrawiam forumowiczów i czekam z niecierpliwością na posty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz Hitachi do wersji 59 to takie stare napędy nie obsługują AP2.5.

4. szesczer

szesczer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok to nie musze się w ogóle przejmowac, dziekuje :D

5. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym się tak nie cieszył za szybko, bo jaką masz wersję napędu? Nie wiem też jak to wygląda w praktyce z nowym dash'em itp itd. Chętnie wysłucham Twoich spostrzeżeń z tym związanych bo też mam starego Hitachi i flash 2.0 + LiteOn na dniach.

6. swy1985

swy1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    UK
    mam pytanko, posiadam naped hitachi ver.47, konsola przerobiona lt+2.0. czy jest jakis specjajny sposob nagrywania gier? czy tak jak zalecane, gry z ap2.5 przepuszczamy przez starszego abgx, a xgd3 wypalamy na surowo? mam razje czy sie myle? dla jasnosci gry wypalam liteon ihas 124 + flash od ce4a.
    pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum