LT 3.0 Na napędzie Hitachi i gry na LT 2.0 z AP2.5

szesczer

Świeżak
Świeżak
Witam, łał to mój pierwszy temat.
Do sedna.
Według forumowych poradników wgrałem do mojego Hitachi LT 2.0 dzięki czemu ładnie kopie zapasowe gier mi zasuwają i nie muszę się wreszcie martwić tym, że zniszczę moją biblioteczkę gier.
Wczytując się w temat wyczytałem że gry z AP2.5 chodzą tylko na LT 3.0 i się je jakoś inaczej wypala. Zamierzam sobie kupić Final Fantasy Xiii-2 które jest na AP2.5.
Więc trzy pytania:
1 Jest dostępny LT3.0 na Hitachi?
2 Jak nie ma to kiedy będzie
3 Nie podłączam konsoli do internetu, czy gry z AP2.5 ruszą mi bez LT 3.0 (czyli tylko na LT2.0) i bez specjalnego wypalania? Czyli przepuszczone tylko przez abgx360?

Pozdrawiam forumowiczów i czekam z niecierpliwością na posty.
 

MiK

Użytkownik
Użytkownik
Masz Hitachi do wersji 59 to takie stare napędy nie obsługują AP2.5.

Hitachi 32-59 currently do not need v3.0 as they aren’t AP2.5-capable drives. LT+ v3.0 is only needed for drives which support AP2.5
 

szesczer

Świeżak
Świeżak
ok to nie musze się w ogóle przejmowac, dziekuje :D
 

MiK

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym się tak nie cieszył za szybko, bo jaką masz wersję napędu? Nie wiem też jak to wygląda w praktyce z nowym dash'em itp itd. Chętnie wysłucham Twoich spostrzeżeń z tym związanych bo też mam starego Hitachi i flash 2.0 + LiteOn na dniach.
 

swy1985

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanko, posiadam naped hitachi ver.47, konsola przerobiona lt+2.0. czy jest jakis specjajny sposob nagrywania gier? czy tak jak zalecane, gry z ap2.5 przepuszczamy przez starszego abgx, a xgd3 wypalamy na surowo? mam razje czy sie myle? dla jasnosci gry wypalam liteon ihas 124 + flash od ce4a.
pozdrawiam
 

Do góry Bottom