1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+ 3.0, nagrywarka laptopowa i gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez qjam, Luty 3, 2012.

1. qjam

qjam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.

Mam wgrane LT+ 1.93 w moim slimie. Chciałbym wgrać LT+ 3.0 jednak zastanawiam się czy:
    1. Pójdą gry które oznaczane są np. na torrentach jako działające pod LT+ 2.0?
    2. Czy moja nagrywarka laptopowa która nagrywa bez problemu gry na LT+ 1.93 nagra też na LT+ 3.0? Bo słyszałem, że trzeba kupić nagrywarkę z jakimś tam wgranym softem który nagra specjalnie pod 3.0.
    3. Czy gry nagrywane pod LT+ 1.93 (np. Fifa 2012 etc.) będę musiał jeszcze raz nagrywać?

Dawno mnie tu nie było więc bardzo proszę o wyrozumiałość :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Tak pójdą, będziesz musiał tylko przepuścić przez ABGX żeby dograć topologydata czyli patche które są potrzebne do odpalenia na LT+3.0 (taka kopia nie działa już na LT+2.0 i odwrotnie też nie)
    2. Nagra gre Ci na LT+3.0 ale będziesz mógł grać tylko z płyty nie będzie możliwości instalacji na dysk, najlepiej kupić Liteon Ihas 124 B + przejściówka USB-SATA jeśli chcesz nagrywać na laptopie i wgrać LT MAX od c4eva, jak nagrasz tą nagrywarką to będziesz mógł instalować na LT+3.0 i taka kopia jest bezpieczniejsza na XBL jeśli grasz :)
    3. Tak będą działać, ale np. MW2, AC: BrotherHood są to gry które mają AP25 nie będą już działać, dopiero po dograniu topologydata odpalą, czyli musisz nagrać od nowa płytke, Fifa 12 odpali bo nie ma AP25.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1.Wszystko pójdzie, poradnik nagrywania w podpisie (masz tam wszystko opisane).
    2.Nagra, tylko że nie zainstalujesz gier XGD3 na dysku.
    3.Będziesz musiał nagrać gry z ap 2.5 od nowa.

5. qjam

qjam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki śliczne :) A powiedzcie mi jeszcze czy teraz opłaca się przerabiać na 3.0 czy lepiej poczekać z 2-3 tygodnie i mieć np. 3.1? Bo nie wiem kiedy wersja nowa wyjdzie a ja nigdy wgrywaniem softu się nie zajmowałem... więc robi mi to różnice bo muszę komuś za to płacić ;)

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nic się nie zapowiada w najbliższym czasie, możesz śmiało przerabiać na LT+3.0 :)
    W przyszłości polecam Ci się nauczyć samemu wgrywać LT bo naprawde to nie jest skomplikowane... :) Jak już dostaniesz klucz napędu od gościa to już wg połowa roboty za tobą .

7. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Potrzeba tylko kompa z sata i umiejętności czytania;-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum