1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 3.0 - nagrywarka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KrzysiuJarzyna, Maj 21, 2012.

1. KrzysiuJarzyna

KrzysiuJarzyna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam

Czytałem kilka postów w tej sprawie, kilka różnych faktów i nieco mnie to myli, dlatego mam kilka pytań. Nagrałem zwykłą samsungowską nagrywarką NFS:The Run, mogę grać z płyty, ale nie mogę jej zainstalować na dysku (brak autoryzacji płyty czy coś takiego wyskakuje), więc pytanie - aby zainstalować grę na dysku konieczne jest nagrywanie gier Liteon Ihas'em ? Nie ma innej możliwości żeby tę grę zainstalować? Jeśli mam nagrywarkę samsunga, to mogę grać tylko z płyty, a zainstalować gry na dysku już nie?
    Czytałem też, że gry nagrywane pod niższe LT nie chodzą na 3.0, a tymczasem włożyłem płytkę z dragon ball'em i grałem normalnie, wyjaśni mi to ktoś?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Gry z XGD3 i XGD2 z AP25 nie chodzą nagrane pod LT+2.0 na LT+3.0, reszta zwykłych XGD2 chodzi obojętnie gdzie.
    Jeśli chcesz ją zainstalować na dysk to są dwa wyjścia:
    - kupić nagrywarkę Liteon Ihas 124B
    - zrobić trick z muzyką. (zainstalujesz tą grę nagraną nagrywarką samsung)
    Poczytaj na forum temat o mp3.

1 osoba to lubi.
  4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry XGD3 i XGD2_AP2.5 mogą nie działać, ale nie muszą (zależy od napędu w konsoli). Zrób trick z muzyką (patrz "Aktualizacja tematu" z sygnatury) i będziesz mógł grać z dysku.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum