1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+3.0 najnowszy dash i problem z grami ap 2.5 xgd3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DJ_Skate, Maj 9, 2012.

1. DJ_Skate

DJ_Skate Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lublin
    witam mam mega problem mam najnowszego dasha programy abgx i imgburn skonfigurowanie wedle poradnika na formu problem jest taki pobrałem black ops nagralem i wywaliło mi komunikat zeby przetrzeć płyte sciereczką.
    JAk nagrałem wiedźmina 2 to w okienku jest uruchom wiedźmin 2 klikam a napędt trybi potem coś stuka pyka i pokazuje się kwadrat na ekranie i wywal ten sam błąd co przy black ops możliwe ze miałem cichą aktualke poprzednio miałem dasha tego poprzedniego przed 14719 na lt+2.0 black ops działał a może to wada płyt używam Vakoss na esperanza z innymi grami nie ma problemu black ops nagrywa się bez błędów czy musze zainwestowąc w Verbatimy mam napęd lite ona a konsola jest z 2009 a w kompie mam 2 napędy lite on SHW-16H5S najnowszy firmwar i TssCorpy SH-W162 tez najnowszy firmware z innymi grami niema tego problemu tylko z ap 2.5 i XGD3 wczesniej koles od którego kupilem konsole miał tego dasha 14699 hyba a ja zaktualizowalem do 14719 to ten goś gral w Skyrima i miał zwykłą nagryware a nie Ihas i mu smigąło błagam o pomoc zmarnowałem juz 5 płyt inne XGD2 śmigają NIEMAM BANA NA LIVE:concern:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Tyle razy to było, kup ihasa...

Wczytywanie...

Poleć forum