1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 nierozpoznany dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Woodchuck, Listopad 12, 2012.

1. Woodchuck

Woodchuck Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Kupiłem kilka dni temu XBOX 360 w wersji Jasper. Sprzedawca poinformował mnie iż konsola przerobiona jest na LT 3.0 jednak po otrzymaniu było to ewidentne 2.0 co udowodniłem uruchamiając gry od kumpla który nagrywa gry właśnie w 3.0 i u niego wszystko działa poprawnie. Po odesłaniu do sprzedawcy i naprawie nastąpił postęp gdyż uruchomiłem grę xdg2 nagraną pod LT 3.0. Dostałem kilka próbnych gier (nagrane zwykłą nagrywarką) nagranych pod LT 3.0 w xdg3 od kumpla u którego wszystko pięknie działa (Posiada X360 w wersji Elite Jasper z przeróbką LT3.0). I tutaj rozpoczyna się problem. Podczas uruchomienia gier na mojej konsoli (Forza 4, Darksiders 2, Dirt Showdown) konsola nie może ich odczytać (nierozpoznany dysk, błąd 08-30-00). W czym tkwi problem? U znajomego te płyty działają bezproblemowo. Proszę o rady jak poradzić sobie z tym problemem.

Wczytywanie...

Poleć forum