1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 Oryginalna gra multiplayer

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebek00271, Listopad 29, 2013.

1. sebek00271

sebek00271 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,posiadam xboxa 360 z przeróbką lt 3.0,mam też gta 5 oryginalną wersję i mam pytanie czy jak wykupie xbox live i będę grał w gta 5 na multiplayer to nie dostane bana ? czy to może nie zależy od tego czy gra się w oryginalną grę czy nie tylko od tego że po prostu jest przeróbka?bo mam też np.fifa 14 nieoryginalną

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nawet jeśli masz orginalna grę to bana i tak mozesz dostać ale bez obaw możesz śmiało grać online bo od paru lat nie było banow za flash napędu

Sent from my NOKIA using Tapatalk

4. sebek00271

sebek00271 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A gdy bym już dostał bana (oby nie ;d) to przeróbka się usuwa?

5. ugiugi

ugiugi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przeróbka się nie usuwa, dostajesz tylko bana na xbox live co oznacza brak możliwości podpięcia konsoli do neta. Reszta chodzi bez zmian (singleplayer)

Wczytywanie...

Poleć forum