1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 - overburn

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jakub1471, Lipiec 9, 2013.

1. Jakub1471

Jakub1471 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Mam pytanie w związku z nagrywaniem gier dla LT+ metodą overburn (po wielu poprzednich postach widzę że ta metoda chyba jest mniej popularna wśród forumowiczów od truncate). Czy ktoś stosował overburn i potwierdzi że overburn jest lepszą/gorszą metodą niż truncate? (Dodam że ihasa nie mam, korzystam z live'a gold a w gry XGD3 na razie się nie bawiłem, tak na wstrzemięźliwość). Szukam oczywiście metody bezpieczniejszej (o ile bezpiecznej, jak żadna nie jest to odpowiedź już sama nachodzi) na multi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Najbezpieczniej jest z IHAS'em :) - można grać na XBLive, normalnie działają gry z zabezpieczeniem CIV - płyty nagrane w 100%

Truncate - polega na nagraniu gry ,że tak powiem ,w 97-98% - gra jest pełna, da się ją ukończyć, ale nie zaleca się gry na XBLive,
    poza tym w kilka gier z zabezpieczeniem CIV nie idzie grać, ponieważ wyrzuca do dasha.
    Overburn - to opcja ,która "nadpala" płytę, ale w przypadku gier XGD3 potrzeba nagrać sporo więcej,i nawet nie próbuj nagrywać płyt XGD3 tą metodą.
    Tą metodą gry nie nagrasz wcale..nie mówiąc już o XBLive ...

4. Jakub1471

Jakub1471 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Akurat o tych 97% i CIV wiem (o ich nagrywaniu nawet nie myślałem, to oczywiste). Czy trick z instalacją truncate'ów na HDD przez MP3 FIX jeszcze działa, jeżeli tak - czy mógłby zmniejszyć ryzyko w kwestii live'a, czy nie ma on żadnego znaczenia?
    Aha - od razu dodaje, jak by to miało mieć jakieś znaczenie - nagrywam (na razie tylko XGD2, po podwójnej weryfce ABGXem) oczywiście TYLKO na verbatimkach DVD+R DL 8x (i właśnie to mnie zastanawia w kwestii overburna, bo słyszałem gdzieś - nie pamiętam źródła - że mają one wolne miejsce do wykorzystania powyżej tych 7,96 GB).

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mp3 trick działa,
    ale ma to żadnego znaczenia przy XBLive.

Wczytywanie...

Poleć forum