1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 problem z grami

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kubik229, Grudzień 11, 2012.

1. kubik229

kubik229 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Witam,
    mam problem z grami XGD3. Posiadając jeszcze lt 2.0 włączyłem The amazing spiderman, który poprosił mnie o aktualizację. Updeate ten wprowadzał blokadę na gry XGD3. poszedłem do sprawdzonego serwisu w celu zaktualizowania przeróbki, zrobili to oczywiście. i tu pojawia się mój problem, gdyż w grach z XGD3 nagranych pod LT3.0 wchodzi intro (np.ubisoft itd.) i wywala to info o przeczyszczeniu płytki, zaś w grach z XGD3 nagrane pod LT 2.0 od razu wyskakuje ten błądi. dodam, że gry były nagrywane zwykłą nagrywarką, a gry z XGD2 chodzą normalnie... więc napęd jest ok.. proszę o szybką odpowiedź i z góry dzięki :D

Edit gry nagrywane tym tutorialem

Edit 2: właśnie wgrałem najnowsze oprogramowanie ze strony microsoftu, co nie usunęło problemu

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    musisz wszystkie xgd3 nagrać jeszcze raz a przed nagraniem przeskanować abgx 360 na ustawieniu autofix level 3. xgd2 nie musisz.

Wczytywanie...

Poleć forum