LT+ 3.0 - problem z nagrywarką (laptop)

vvv93

Banned
Witam
Myśle nad przeróbką xboxa pod lt+ 3.0 ale mam problem:
mam laptopa.

I pytanie: czy da się jakoś wsadzić w jakąś obudowe napęd ihas 124b alby pełnił rolę zewnętrznego napędu (bez potrzeby rozkręcania laptopa) ?
 

Remix27

Banned
Nie da się, ale są laptówki co obsługują program pay tools 0,15.
 

vvv93

Banned
A co to za program ? Nie trzeba rozkręcać laptopa ?
Jak sprawdzić , czy mój napęd by się nadawał ?
 

Remix27

Banned
instalujesz program paytools 0,15 jak obsługuje twoja wypalarka nagrywa jak ihas. Minus nie z każda działa i trzeba na verbatimach nagrywać. I mimo ,że obsługuje nagrywarka może nie dać rady z płytami DL+R
 

vvv93

Banned
Ok, czyli z nagrywarką to loteria- albo będzie działać albo nie.
A mam jeszcze takie pytanie(nie będe tworzył kolejnego wątku) :
czy mój napęd w xboxie da się przerobić (tak dla pewności się pytam) ?
Po długich poszukiwaniach odnalazłem prawdopodobną nazwę mojego napędu - LiteOn 16D4S (Xbox 360 Slim 4GB -data 2012-04-16)
 

Remix27

Banned
Ok, czyli z nagrywarką to loteria- albo będzie działać albo nie.
A mam jeszcze takie pytanie(nie będe tworzył kolejnego wątku) :
czy mój napęd w xboxie da się przerobić (tak dla pewności się pytam) ?
Po długich poszukiwaniach odnalazłem prawdopodobną nazwę mojego napędu - LiteOn 16D4S (Xbox 360 Slim 4GB -data 2012-04-16)
1)tak loteria pewne są tylko ihas rev b z lt max 2)da się ale będzie kosztować coś od 250zl(u akira) w góre.
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Da się podłączyć iHASA do laptopa. Wystarczy jakiś adapter SATA->USB(lepiej nie brać tych za 20-30zł) lub obudowę, aby dało się podłączyć pod USB. Oczywiście zewnętrzne zasilanie jest wymagane.
 

vvv93

Banned
Ok, dzieki.
A więc najpierw spróbuje tego paytools 0,15 a potem będę kombinował z ihas em i przeróbką.
Ale powiedz mi jeszcze Remix27 gdzie to znaleść (paytools 0,15) bo nigdzie nie moge znaleźć .
 

Remix27

Banned
C4E’s BurnerMAX Payload Tool v0.15
czemu google nie używasz :)
 

vvv93

Banned
Aaaaa, dzięki
Nie ,no bo wpisywałem samo "paytools 0,15" i nic nie wychodziło :)
 

Remix27

Banned
Aaaaa, dzięki
Nie ,no bo wpisywałem samo "paytools 0,15" i nic nie wychodziło
jakby śmigało wiecej info w temacie o pay tools na forum.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz ihs, to nie baw się w to badziewie, tylko kup przejściówkę sata np. taką UNITEK Y-1031 konwerter mostek USB IDE/SATA WAWA (3280077773) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Też nagrywam na laptopie i nie miałem żadnych problemów :)
 

vvv93

Banned
No dobra, BurnerMax nie obsługuje mojego napędu.
Znalazłem tą przejściówkę z SATA na USB (za 20zł ale przynajmniej dobre na początek) ale nie wiem czy będzie działać bo jest napisane ,że wspiera do Windowsa 7 a ja mam Windows 8 . Co o tym myślicie ?
PRZEJŚCIÓWKA KONWERTER DYSKU ATA+SATA USB 2,5A (3236917277) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

Remix27

Banned
kup jakościowo w miare dobra nie jakieś chińskie gówno bo płyt szkoda...
 

vvv93

Banned
A co, płyty mogą być źle nagrane ?
Na win8 pójdzie ?
 

Remix27

Banned
Jak wadliwy usb sata to mogą padać.
 

vvv93

Banned
Ok, a ktoś mi odpowie czy te przejściówki działają na Windows 8?
#12 - ale problem jest w tym ,że nie mam na razie nic , więc musze przerobić Xboxa , kupić napęd, przejściówkę i płyty :)
 

Do góry Bottom