1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 + RGH parę pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RastaNS, Grudzień 12, 2012.

1. RastaNS

RastaNS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam parę pytań odnośnie przeróbki RGH. Posiadam konsole FAT z wgraną przeróbka LT 3.0 i najnowszym DASHem.

1.Czy jeśli mam LT 3.0 mogę zrobić na niej RGH?
    2.Czytałem, że są jakieś sposoby żeby na RGH grać na LIVE, czy to prawda i czy na FAT działają?
    3.Najważniejsze, czy przeróbkę RGH mogę wykonać we własnym zakresie?(mam trochę wolnego czasu akurat)
    4.Czy wszystkie gry są dostępne na RGH, albo da się je przerobić? :)
    5.Czy jest możliwość przeniesienia konta GOLD na jakieś inne konto?(kupiłem ok. tydzień temu na 3 miesiące, jednak jak się okazało gra na necie 1mb/s to nie gra) Jeśli tak, to za parę złotych mogę oddać.

Sprawa wygląda tak, że nie za bardzo mogę grać na live, słaby net, brak czasu, a jeśli by się tylko dało chciałbym przerobić RGH, żeby nie "martwić" się o płyty, czy IHASa :) Jeśli ktoś ma napisać "użyj szukaj" to niech lepiej nie pisze. Wiem, że jest taka opcja.

2. Lotnik421 Xbox One

3. seroo

seroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    1. Z tego co wiem można mieć zarówno lt 3.0, jak również RGH.
    2. Na Xbox Live podobno grać nie można. Jest jakaś alternatywna platforma Xlink Kai.
    3. Zrobić na pewno możesz, ale z tego co wyczytałem nie jest to najprostsza czynność. Potrzebne są specjalne chipy. Ale najlepiej, żeby jakiś ekspert się w tej sprawie wypowiedział :)
    4. Gry działają wszystkie i nie trzeba ich przerabiać.
    5. Nie wiem.

1 osoba to lubi.
  4. Jankess

Jankess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Kolego przeczytaj sobie tutaj http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/kolejna-dobra-informacja-od-tx-w-sprawie-rgh-15574-16197-a-152362/ jeśli masz najnowszy dash to na tą chwilę o rgh chyba możesz zapomnieć.
    1.Gdyby nie twój najnowszy dash rgh i lt razem to nie problem
    2.W nowym fsd jest LiNK który działa na tą chwilę znośnie
    3.Jeśli tego nigdy nie robiłeś i nie masz zdolności technicznych daj sobie spokój bo tylko szkód narobisz, oddaj do fachowca i za parę groszy ci to zrobi, w tej chwili nie kosztuje to już tak wiele.
    4.Wszystkie gry będą Ci śmigać po przerobieniu do god lub xex,
    5.Możesz całe konto sprzedać :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum