1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 - xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez varit, Maj 10, 2013.

1. varit

varit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    mam zainstalowaną na konsoli przeróbkę LT 3.0 Nurtuje mnie jedno pytanie, na forum czytałem, że bana można dostać zawsze, a ludzie z allegro mówią, że w takim przypadku nie ma szansy na bana. Jak to jest w końcu z tym?

Jeśli podepnę konsolę do internetu, i nie będę grał live, w napędzie nie będzie żadnej płyty tylko będę np. oglądał YouTube, mogę zostać oflagowany?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kierownik94

Kierownik94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wierzbiec
    Mam LT 3.0 już bardzo długo gram normalnie na multi nawet bardzo nowe gry fakt już po premierze. Bana na 100% dostaniesz jeśli grasz w gry przed premierą. Więc śmiało możesz połączyć xboxa do internetu i grać oglądać itp. Tylko pamiętaj aby nie grać w gry które jeszcze nie wyszły.

4. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Za przeróbkę nie dostaniesz bana . Dostaniesz go za granie w gry przed premierą , i granie na źle nagranych kopiach

5. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    czy ja wiem też jest nie do końca tak jak mówisz, ja gram już długi czas(juz naprawde długo) na grach nagrywanych zwykłą nagrywarką, a co do gry przed premierą radze uważać i być z tym ostrożnym chociaż ja kiedyś przez przypadek włączyłem gre przed jej premierą(może było z tydzień do priemery) będąc podpiętym pod neta i też nic nie wyłapałem więc jest z tym różnie, ale bądź gotowy na takie ryzyko.

6. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To jest pieniądz dla microsoftu za płacenie abonamentu , także raczej nie powinno być bana . Ale ryzyko zawsze jest

7. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Od 3 lat banow nie bylo. Wazne.zeby nie.grac przed premiera- reszta na spokojnie :)

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

8. IceMan2008

IceMan2008 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ban na chwilę obecną jest jak totolotek albo dostaniesz albo nie sam gram 3 lata i bez niczego tylko złota zasada tak jak koledzy pisali nie grać przed premierą i najlepiej wypalać płytki ihasem

9. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    za granie przed premierą napewno dostaniesz bana to pewniak. Ihas+lt 3.0 pewniak ,że nie nastąpi to szybko tylko grać....

10. ad1

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Nikt nie dostal bana za gre na multi. Tylko przed premiera.

11. marsonpl

marsonpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co jeśli konsola ma RGH + LT 3 i kupiłbym jakiś oryginalny tytuł, można grać czy nie ma możliwości = ban?

12. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    przed premierą i ja kiedyś grałem za co się dostawało bana przed premierą halo 4 i najnowsze gearsy i to ban pewniak nie trzeba było grać multi stykło ,że w profilu do live było grane.

13. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ban z miejsca i mało tego pewnie miał byś po RGH jak by aktualizacja się włączyła . No chyba że rgh +dual nand

14. marsonpl

marsonpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiedzcie mi zatem jedną rzecz, wygląda to tak jakbym nie mógł w ogóle podpinać konsoli do netu, zatem jakwgrywać gry na HDD bo czytałem, że robi się to po FTP? To jak podpinać tylko do komputera nie do routera czy to jakoś się inaczej robi? Bo skoro może się walnąć RGH po aktualizacji to jak to miałbym robić by zaraz po zakupie konsoli nie uwalić?

15. ad1

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jak bd rgh to mozes podlaczyc do neta- konsola bedzie miala blokade i z xbl sie nie polaczy z serwerami ms. Mozesz gry przesylac przez ftp lub prosto na dysk/pena

16. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    FD dash blokuje podłączenie do xbox live (o ile ustawiony) gry się wysyła przez ftp nie ma opcji podpięcia pod xbox live jaj to ustawić poradnik na forum.

17. Śledziksu

Śledziksu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.

Mam (niestety) przerobioną konsolę xbox360. Nagrywam gry iHASem, instalują się w 100% na dysku, przepuszczane przez abgx360, etc. i mam dwa pytania:

1. Czy jeśli wykupię miesięczne konto GOLD i spróbuję pograć np w Red Dead Redemption w trybie multiplayer, to czy jest duża szansa na bana? Jaki to byłby ban - ban na Live, czy na konsolę uniemożliwiający grę w cokolwiek?
    2. Mam zamiar kupić oryginalną grę Battlefield 3 do gry multiplayer. Czy w przypadku oryginalnego tytułu próba gry w multi = ban?

Dodam, iż niedawno założyłem sobie konto na Xbox Live - to bezpłatne i od razu po założeniu konta konsola zawołała o aktualizację do dasha 16203. Zaktualizowałem i dalej mogę sobie grać w trybie single.

Naczytałem się trochę na temat tych banów i postanowiłem się u Was dowiedzieć.

18. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Ostatnia fala banów była w 2009,ryzyko jest bardzo małe.
    Ban blokuje tylko możliwość połączenia sie z usługą live.

19. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nikt Ci nie zagwarantuje na 100% ,że bana nie dostaniesz,
    ale puki co ludzie grają na LT3.0 przez XBLive i banów nie dostają,
    a ostatnia fala banów była chyba w 2009r.
    Więc graj, a na forum najpierw szukaj,a później pytaj.

20. Śledziksu

Śledziksu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziękuję za odpowiedź.

A czy blokada instalacji gier na dysk twardy nadal obowiązuje? Czy to tylko i wyłącznie jest ban na Live, czyli zero multi?

EDIT: Doczytałem, że od aktualizacji 2.0.9199.0 można instalować gry na twardym dysku, jeśli dostało się bana.

21. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Tylko i wyłącznie multi

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum