1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 3.0 - xgd3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez abgx234, Styczeń 1, 2012.

1. abgx234

abgx234 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam Xbox'a Elite Jasper. Ma najnowszy dash i LT3.0. Do tej pory miałem LT1.4 więc w żadne gry XGD3 nie grałem. Po przeróbce na nowego flasha postanowiłem nagrać Gears of War 3. Nagrywałem nowym IMGBurnem. Wszystko poszło ok. Grę zainstalowałem na dysku. Po uruchomieniu chwila czarnego ekranu i wyskakiwał jakiś błąd, po usunięciu z dysku to samo. Udało mi się grę uruchomić przez wrzucenie odpowiedniego pliku na pendrive sformatowany na Xboxie najpierw. Wszystko elegancko tylko po instalacji gry na HDD wywala po chwili błąd o autoryzacji dysku i resetuje konsolę. Po usunięciu gry z dysku problem znika. Podsumowując, żeby grać z dysku grę trzeba nagrać koniecznie IHAS'em ? Nie ma innego sposobu ?
    Aha, jeszcze jedno pytanko. Wszystko śmiga tylko zdarzają się glitche czasami w tym GoW3. Np. musze jakieś drzwi we dwójkę otworzyć, a załoga stoi zwieszona i ja nic nie mogę zrobić. To normalne w tej grze czy to też wina obrazu, płyty, nagrywania, zabezpieczeń itp. ?
    Czy występują ogólnie błędy w tych grach wszystkich z XGD3 grając z płyty ? Ponieważ jeżeli tylko IHAS działa na to to w tym momencie musze pozostać przy odpalaniu gry z płyty ;p

Z góry dzięki za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    tak obecnie i chyba już tak zostanie że ez ihasa zostaje tylko gra z płyty a żadne zwiechy nie powinny miec miejsca , proponowałbym wgrac lt 2.0 jezeli nie masz cichej aktualizacji wtedy gry bez zadnego problemu chodza nagrywane zwykla nagrywarka

4. gander84

gander84 Guest

Ja mam lt 3 i dasha 14699 i gre xgd3 Gears of War 3 normalnie wypalilem dodajac topologie od c4eva i normlanie si eodpala nie zawiesza i instaluje na dysk. wszystko normalnie dziala jesli ktos potrzebuje opisu jak nagrywam to pm. nagrywarka ihash

5. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    przeciez napisalem ze bez ihasa sie nie obejdzie po co spamujesz?

Wczytywanie...

Poleć forum