1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 z najnowszym dashem, pare pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez runEPIC, Czerwiec 2, 2012.

1. runEPIC

runEPIC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na wstępie chciałbym wszystkich gorąco przywitać, konsolę mam niedawno, dlatego mam nadzieję, iż postaracie się odpowiedzieć na moje pytania bez pretensji i pomożecie wszystko zrozumieć. Zacznijmy więc:

1. Nie będę nawet próbował, ale czy mając najnowszego dasha z LT 3.0 mogę grać online? Czy już banują za LT 3? I czy po banie można wciąż grać singleplayer czy po konsoli ?
    2. Nie mam specjalnej nagrywarki, więc gier z XGD3 mogę już sobie odpuścić? Rozumiem, że oryginały wciąż będą działały? (Mam starego arkejda) Czy nie można gry odpowiednio zmodyfikować, żeby udało wypalić ją na zwykłej nagrywarce?
    4. Co to freeboot?
    3. I już ostatnie, czy mając LT można odpaliać gry z dysku ? Czy potrzeba jtaga?

Dziękuje z góry za odpowiedzi, owe pytania mogą wydawać się banalne, wręcz głupie, wiem o tym :distant:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Narazie nikt nie dostał bana na LT+3.0, więc możesz grać spokojnie :) Po banie ciągle możesz grać SinglePlayer bez problemu, tylko tyle że nie wejdziesz na XBL.
    2. XGD3 Możesz wypalać zwykłą nagrywarką za pomocą opcji "TrunCate", wszystko będzie działać, a gre na dysk zainstalujesz za pomocą tricku z MP3.
    3. Freeboot to schackowany dash M$ na JTAG/RGH
    4. Gry możesz na dysk zainstalować ale żeby je odpalić będziesz musiał wkładać płyte do napędu, jeśli chcesz odpalać gry bezpośrednio z dysku to tylko JTAG/RGH.

3 użytkowników lubi ten post.
  4. runEPIC

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź :) Rozumiem, że TrunCate działa również na najnowszym dashboardzie?

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    działa, xgd3 odpalisz po triku z mp3

1 osoba to lubi.
  6. runEPIC

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki! :) Słyszałem jeszcze o cichych aktualizacjach, czy to coś groźnego? Słyszałem, że po tym nie działają gry z XGD3, to prawda?

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak ale na LT+2.0 na LT+3.0 "Cicha aktualizacja" Cię nie dotyczy :)

2 użytkowników lubi ten post.
  8. runEPIC

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wielkie dzięki, "Przydatne" leci, mam nadzieję, że wam to w jakimś stopniu pomoże. ;P

Wczytywanie...

Poleć forum