1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaka12z, Styczeń 3, 2014.

1. kaka12z

kaka12z Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Przeczytałem jeden poradnik dotyczący wgryania lt 3.0 tylko nie zrozumiałem pewnej rzeczy. Jeżeli mam starsze lt to muszę najpierw wgrać orginalny soft napędu (liteon) a potem dopiero zmodifikowany czy mogę bez problemu wybrać nowy plik z lt 3.0 i nacisnąć write po dodaniu klucza ? PS ściągnołem paczkę z lt 3.0 wchodzę w frimware i mam kilkanaście plików o nazwie lt 3.0 który powinieneim wgrać ? POZDRAWIAM i przepraszam ale chcę się upewić .

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
  4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wyciągasz klucz dodajesz go do softu LT3.0 i zapis.
    LTPlus-0251-v3.0.bin

5. kaka12z

kaka12z Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam klikać liteon erase ? a potem szybko odpiąć i podpiąć kabel zasilania ?i potem write ?

czy od razu wybrać soft lt 3.0, klucz przejść do mtk flash i kliknąć write ?

Ps przy uruchomieniu pierwszy raz jungleflashera pisze mi no via ports found czy bedzie to istotne przy flashowaniu ?

Poleć forum