1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PridePsycho, Luty 13, 2012.

1. PridePsycho

PridePsycho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jestem zupełnie "zielony" w temacie konsol. Mam problem posiadam konsole Xbox 360, miałem ją już kiedyś przerobioną i ostatnio niechcący wgrała mi się najnowsza aktualizacja i cofnęła się przeróbka. Więc poszedłem do serwisu i powiedziałem żeby mi znowu przerobili. No i przerobili ale na lt 3.0 i teraz żadna kopia zapasowa gier mi nie działa. Da się teraz jakoś zrobić żeby te gry mi działały? I czy da się jakoś gry z lt 2.0 przerobić na lt 3.0? I skąd mogę wiedzieć, które gry pójdą mi na lt 3.0? I prosze o w miarę jasne wytłumaczenie bo jak już pisałem jestem zupełnie zielony ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Luffy

Luffy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm... Wiadomo te wszystkie najnowsze gry będą chodzić na lt3.0 a jak zrobic zeby chodziły te stare gry na lt3.0 powiem ci prawde ze nie wiem i chyba nie mozna nic zrobić

4. adam1234131

adam1234131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    lt3.0

ty cwelu co gadasz człowiekowi który jest zielony w tych sprawach zaraz ci gościu podam 2 linki tam sobie wszystko przeczytasz co i jak tylko wiesz niektóre gry mają zabezpieczenia XGD3 są to np. Assassins creed revelations NFS the run i jeszcze jakieś ja tobie podam jak nagrywać z zabezpieczeniami a jak bez ok 1 link będą to gry nagrywane zwykle img burnem musisz mięć płyte verbatim 8,5GB DVD+R DL . gry zwykłe z lt2.0 to fifa 12 batman Arkahm city Saints row 3 the third i WWE12 i pewnie wiele innych. teraz drugi link musisz sobie pobrać abgx 360 gui a zresztą co będę tobie tłumaczył poda tobie ten drugi lik i tam jest wszystko wytłumaczone mam nadzieje że pomogłem

1http://nickthegr33k.eu/XGD3burn.pdf

2http://xboxforum.pl/artykuly-f31/%5Btutorial%5D-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-a-120365.html

5. MARGRA26

MARGRA26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chmielnik
    Kolego co odrazu od cwelow pociskasz goscia , moze nie jest on tak wszechwiedzacy jak ty , troszke kultury...

sorki za spam

6. hools35

hools35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Więc tak jeżeli masz wgrane LT+3.0 to nie działają ci gry z XGD3 które miałeś nagrane pod LT 2.0 zrzuć obraz gry z płyty na kompa przeleć nowym ABGX 360 1.0.6 i nagraj jeszcze raz i będą działać

7. PridePsycho

PridePsycho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wielki dzięki każdemu za takie szybkie odp. ;D Mam tylko jeszcze jedno pytanie można w jakiś sposób sprawdzić, które gry są pod lt 2.0 a które pod 3.0? I czy konieczna jest do nagrywania nagrywarka Liteon iHAS x24B (x-cyfra od 1 do 6) z wgranym LT MAX? Nie wystarczy ta co obsługuje dvd+r dl?

8. hools35

hools35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wszystkie gry z zabezpieczeniem XGD3 i AP25 są pod LT 2.0 i Lt 3.0 jeśli nie masz wgranej cichej aktualki to możesz spokojnie grać w te gry na LT 2.0 ale pewnie niebawem ukażą sie nowe gry które zażądają aktualizacji i wtedy nie ominie cie wgranie LT 3.0 A płyty z grami XGD3 pod LT 2.0 Na nic ci sie przydadzą.Jeżeli chodzi o nagrywarkę Liteon iHAS x24B to potrzebna jest do nagrania gry w skali 1:1 czyli aby grać bezpiecznie na Xbox Live(100%pewności że nie dostaniemy bana nigdy nie ma)i niektóre gry nie zainstalują sie na dysku pozostaje gra z płyty.

Poleć forum