1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3, a kinect

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matoolekm, Luty 4, 2012.

1. matoolekm

matoolekm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, oddałem ostatnio konsolkę do przerobienia i koleś wgrał mi LT 3. Jest tylko jeden problem, a mianowicie po podpięciu kinecta wyskakuje mi jakiś error żebym zaktualizował tegoż kinecta. Wyczytałem, że chyba muszę zaakceptować aktualizację i wgrać ją. Czy wystarczy stosować się do:
    Skopiowanie na napęd flash USB

Jeśli nawiązanie połączenia internetowego przez konsolę Xbox 360 jest niemożliwe, aktualizacje oprogramowania konsoli można skopiować z komputera na napęd flash USB, a następnie zainstalować je na konsoli.

Uwaga Na napędzie flash USB musi być używany system plików FAT32.

Podłącz napęd flash USB do portu USB w tym komputerze.
    Pobierz plik aktualizacji.
    Kliknij przycisk Zapisz, aby zapisać plik zip aktualizacji oprogramowania konsoli na komputerze.
    Rozpakuj plik. Jeśli używasz systemu Windows XP, Windows Vista lub Windows 7, kliknij dwukrotnie plik .zip, aby go rozpakować.
    Skopiuj zawartość pliku .zip do głównego katalogu dysku flash.
    Odłącz napęd flash USB od portu USB komputera.
    Podłącz dysk flash do portu USB konsoli Xbox 360.
    Uruchom ponownie konsolę.
    Po uruchomieniu ponownym konsoli program instalacyjny uruchomi się automatycznie. Po wyświetleniu monitu o aktualizację nowego oprogramowania konsoli wybierz opcję Tak.

czyli pobrać i wgrać tę aktualizację( http://www.xbox.com/system-update-usb) i moja konsola nie straci swej przeróbki i nie zostanie zablokowana itd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kurdak

kurdak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pobieraj i aktualizuj .. facet w serwisie powinien zrobić to za Ciebie !!
    Mi tak zrobili, USB aktualizacja i gotowe ;]

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możesz śmiało aktualizować, nic się nie usunie.

5. matoolekm

matoolekm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki wielkie za pomoc, wszystko się powiodło i już bangla

Wczytywanie...

Poleć forum