1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3 problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez loplik, Październik 3, 2013.

1. loplik

loplik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Mam pewien problem z xboxem,jakieś 2-3 miesiące temu przerobiłem ją sobie na lt 3,wszystko śmiagało ładnie,a dzisiaj właczam i nie czyta mi żadnej płyty,tylko czyta gry które mam zainstalowane na dysku. Ktoś wie o co chodzi? Będe musiał od nowa konsole przerabiac?
    Z góry dzięki za jakieś wskazówki,odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    A oryginały czyta czy też nie?

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

4. loplik

loplik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam oryginalnego Assasina 3 zainstalowanego na dysku i działa,ale np miałem pirata ufc 3 na dysku i jak go usunąłem to nie czyta już płyty.Coś mi się zdaje że problem jest z laserem,ale czy tak szybko by już padł;p

5. FunnyPeKI

FunnyPeKI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    Najprawdopodobniej padł laser. Zobacz jeszcze jak zareaguje pod jakimś filmem ewentualnie z piosenkami nagranymi na płytce.

6. loplik

loplik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Raczej laser padł bo nie czyta filmów,a tak z ciekawości zapytam dlaczego gry działają z dysku,przecież też chyba płyte musi czytac?

7. ZdzichoTnT

ZdzichoTnT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To na 100% laser się kończy. Tak więc spróbuj go podkręcić są tutoriale na forum - banalna sprawa. Albo czeka cię wymiana równie banalna sprawa. Na allegro za 30 zł laser do kupienia. A czyta gry z dysku bo nie musi kręcić z płyty więc wystarczy że tylko początek przeczyta i już. Oryginały początkowo też będzie czytał bo płyty są tłoczone a nie wypalane. A to ma istotne znaczenie dla jakości. Laserowi o wiele łatwiej czytać tłoczone płyty niż wypalane. Dlatego nagrywane gry zaleca się instalować na dysk a nie grać z płyty. Zwłaszcza gdy konsola ma już swoje lata i napęd już trochę po pracował w swoim życiu.

Wczytywanie...

Poleć forum