1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 4.0 kiedy ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez FBBoard, Luty 13, 2013.

1. FBBoard

FBBoard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko, mam takie pytanie: Bo mam obecnie lt 2.0 i na 100 % w marcu będę ,,aktualizował,, lt i nie wiem czy poczekac (jak oczywiscie bedzie lt 4.0) i tu jest te pytanie czy lt 4.0 będzie czy aktualizowac do lt 3.0 w marcu ? Nie wiem czy to coś daje no ale mam wersje Xbox'a Elite 120 gb. Dzięki z góry za odpowiedź .

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nieprędko skoro wyszło LTU.
    cena wynosi ok. 300,- jak nie lepiej więc nie spodziewaj się szybkiego ukazania się LT 4.0

4. FBBoard

FBBoard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    LTU ? Co to LTU? Czego 300 zł ? Chyba jednak za te 50 zlotych w marcu do lt 3.0 zaaktualizuje xboxa .

Oooo widze ziomuś że masz lt 2.0 ; O I dajesz rade z takimi grami jak far cry 3 ? Albo most wanted (2012) ? Bo mi bardzo zalezy na nfs most wanted i mam go ale nagralem 3 plytki z czego 2 dla kolegow na lt 3.0 i zwykla nagrywarka i chodzi u nich bardzo dobrze a chcialem imgburnem nagrac dla siebie na lt 2.0 i mi wyskoczyl EROR :( Aaaa i nagrywalem clonecd i on bardzo bardzo prosto i fajnie nagrywa ze wszystko chodzi bardzo dobrze i polecam . Ale ciekawe ze imgburn nie daje rady a clonecd normalnie nagrywa, aa i robilem wg poradnika i zmarnowalem 3 plyty i nie nagralem na swoje lt 2.0 i na dodatek chcialem zrobic wedlug poradnika z PROGRAMOSOW i taki wirus mi sie na kompa zainstalowal ze nie dalo sie kompa wlaczyc i od nowa windows tylko pomogl :( NIE polecam i ostrzegam przed tą stronką i teraz sie boje robic na te lt 2.0 zeby mi znowu nie wypierniczylo kompa ;(

Wczytywanie...

Poleć forum