1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt a instalacja na dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez brozio991, Sierpień 12, 2012.

1. brozio991

brozio991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,mam pewnie pytanie,gdyż widzę że na poradniku do nagrywania gier pod lt 3.0 trzeba mieć specjalną nagrywarkę ażeby można grę zainstalować na dysku,a co jeżeli takowej nie mam? Nie zainstaluje jej na dysku? I jaką mi nagrywarkę polecacie? W miarę możliwe jak najtańsza iiii oczywiście możliwość instalacji gry na dysku :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    No więc tak, jeśli nagrasz gry XGD3, te pod LT3.0, zwykłą nagrywarką, to będę one po części "ucięte", ponieważ nie nagrywa ona do końca płytki DVD+DL.
    Z pomocą przybył c4eva, który stworzył specjalne oprogramowanie do nagrywarek LiteON iHAS x24B ( x to model, od 1 do 6 ), dzięki czemu można nagrać pełny, nieucięty obraz płyty.

Proszę: LITEON x24 iHAS124-19 B BURNER MAX XBOX360 XGD3 !! (2528713031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Nagrywarka z wgranym iXtremeBurnerMAX, dzięki czemu możesz nagrać pełne obraz płyt.

; )

1 osoba to lubi.
  4. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gry z XGD2 nagrasz na zwykłej nagrywarce i będzie je można zainstalować na dysku .
    A do gier XGD3 potrzebujesz takiej nagrywarki z wgranym burner max .

z wgranym burner max
    LITEON x24 iHAS124-19 B BURNER MAX XBOX360 XGD3 !! (2528713031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 iHAS 124 +NERO 10 (2554132160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    bez burner max poradnik znajdziesz na forum ja się wgrywa .

5. brozio991

brozio991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    rozumiem że wystarczy że podłączę nagrywarkę i już mogę nagrywać? Czy jeszcze jakieś sterowniki itd?

6. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Nagrywarka, którą Ci pokazaliśmy + płytki Verbatim MKM003 [ Made in Singapur ].

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum