1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+, a patche do nowych gier z AP25

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez theRcorp, Kwiecień 20, 2011.

1. theRcorp

theRcorp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Przeczytałem na forum, że nowsze gry z zabezpieczeniem AP25 (czy jakoś tak) wymagają dodatkowego programu PPFomatic oraz patchów odpowiednich dla każdej gry.
    Zrobiłem wszystko zgodnie z zamieszczoną instrukcją i gra faktycznie działa, co mnie niezmiernie cieszy (wielka pjona dla autorów tutka).
    Moje pytanie brzmi: skąd wziąć patche do innych, nowych gier, np. Dragon Ball Raging Blast 2 czy Fist of the North Star Ken's Rage.
    Z góry wielkie dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    te co wyminiles nie maj ap 2.5
    a do wszystkiego uzywasz abgxa

4. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    nie potrzeba żadnych programów oprócz abgx 1.0.5. On sam wgrywa te "patche" nie trzeba się ręcznie męczyć tak jak powiedział kolega up te gry nie posiadają AP 25

Wczytywanie...

Poleć forum