LT+ AP2.5 Patches

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Mam nowego assasina. Mam Lt+. Czy taki obraz mogę nagrać na płytkę. Nie będę grał online.Zamieszczam poniżej rysunki w abx360.
[/URL][/IMG]


[/URL][/IMG].


Chodzi mi o DMI i SS is unverified
 

night&day

Użytkownik
Użytkownik
można bezpiecznie grać na live i w multi w tak przerobionego AC na PL na LT+ ?
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Na multi to pewnie nie :p ale offline podobno mozna
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi mi o DMI i SS is unverified
Ustaw w ABXie autofix na level 3 i przepusc jeszcze raz obraz i mozesz nagrywac na plytke.
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
można bezpiecznie grać na live i w multi w tak przerobionego AC na PL na LT+ ?
Nie. Zapomnij. Microsoft może wykryć wszelkie modyfikacje gry, więc ban szybko poleci.
 

mara78

Użytkownik
Użytkownik
witam
Mam lt+ i spatchowałem a creed,. Czy taki obraz mogę wypalić??


Uploaded with ImageShack.us
 

Cinek_END

Użytkownik
Użytkownik
a mi pokazuje się DYSK Z RÓŻNYMI MATERIAŁAMI
nagrales obraz ISO , nagraj pliczek .dvd i po problemie ;)
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
mara78, powinno działać.
 

matafe

Świeżak
Świeżak
Mam problem ponieważ mam LT+ i dobrze nagraną płytę z Assasins Creed Brotherhood która mi działała do dziś, przestała po tym jak włożyłem na chwilę inną wersję ACB tylko nie spatchowaną (niedziałającą-czarny ekran). Teraz kiedy wsadzam swoją DOBRĄ działającą wczesniej wersje ACB - też pojawia mi się czarny ekran o co w ogóle chodzi??
 

DiamentWG

Użytkownik
Użytkownik
Witam ja mam taki problem:

Pierwsze ściągłem Fable III i mi chodziło bez problemu później sciaglem Assassina i w xboxie wolało o aktualizacje wiec zacząłem ja robić z płyty ale nie chciała się zrobić do końca wiec nie czytając forum sciaglem ze strony xboxa taka aktualizacje
http://www.xbox.com/en-US/Support/SystemUpdates
i od tamtej pory nic mi nie idzie ani Fable ani ACB ani NFS a w agbx na zielono mi wyskakuje AP25 replay sector is currently verified wiec wie ktoś co może z tym zrobić ??
A jeszcze jak teraz chce wgrać aktualizacje adventures i animals z pena to nawet tego nie widzi!!!
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem ponieważ mam LT+ i dobrze nagraną płytę z Assasins Creed Brotherhood która mi działała do dziś, przestała po tym jak włożyłem na chwilę inną wersję ACB tylko nie spatchowaną (niedziałającą-czarny ekran). Teraz kiedy wsadzam swoją DOBRĄ działającą wczesniej wersje ACB - też pojawia mi się czarny ekran o co w ogóle chodzi??
NA twoim miejscu przeczyścił bym cache konsoli! Gry nie spachowane nie odpalą na AP 2.5 to pewnego rodzaju zabezpieczenie by nie dostać flagi.

Witam ja mam taki problem:

Pierwsze ściągłem Fable III i mi chodziło bez problemu później sciaglem Assassina i w xboxie wolało o aktualizacje wiec zacząłem ja robić z płyty ale nie chciała się zrobić do końca wiec nie czytając forum sciaglem ze strony xboxa taka aktualizacje
Fall 2010 Xbox LIVE Update - Xbox.com
i od tamtej pory nic mi nie idzie ani Fable ani ACB ani NFS a w agbx na zielono mi wyskakuje AP25 replay sector is currently verified wiec wie ktoś co może z tym zrobić ??
A jeszcze jak teraz chce wgrać aktualizacje adventures i animals z pena to nawet tego nie widzi!!!
Kurcze hehe znaczy ze są jeszcze tacy co nie wiedzą =).

Jedyne co Ci pozostaje to wgranie nowego firmweru LT+, Twoja konsola zapewne juz jest oflagowana (brak live, albo ban).

Na wstępnie polecam trochę przeczytać, a tematów w ostatnim mi czasie jest dziesiątki tutaj!

Teraz już nie wgrasz ktualizacji adventures i animals, bo posiadasz nowszą wersje dascha niż te które próbujesz wgrać!

Zacząłeś całkowicie od tyłka strony.
 

DiamentWG

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze hehe znaczy ze są jeszcze tacy co nie wiedzą =).

Jedyne co Ci pozostaje to wgranie nowego firmweru LT+, Twoja konsola zapewne juz jest oflagowana (brak live, albo ban).

Na wstępnie polecam trochę przeczytać, a tematów w ostatnim mi czasie jest dziesiątki tutaj!

Teraz już nie wgrasz ktualizacji adventures i animals, bo posiadasz nowszą wersje dascha niż te które próbujesz wgrać!

Zacząłeś całkowicie od tyłka strony.
No bana nie mam ponieważ nigdy nie podłączałem konsoli do sieci i nie korzystam z live
wiec nic nie zostaje jak sypnąć kasą i wgrać tego Firmweru LT +

No to dzięki za pomoc!!
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
No bana nie mam ponieważ nigdy nie podłączałem konsoli do sieci i nie korzystam z live
wiec nic nie zostaje jak sypnąć kasą i wgrać tego Firmweru LT +

No to dzięki za pomoc!!
Chodzi o to ze mając oflagowaną konsole podłączając ją do neta, teoretycznie z automatu dostajesz bana.

Tak nie pozostaje Ci nic innego, jeśli chcesz odpalić nowe gierki, bo stare powinny Ci działać normalnie.

Na dzień dzisiejszy nie będą Ci działać Assasin, NFS, Fable 3.

A proszę, polecam się na przyszłość.
 

Ziomex2073

Użytkownik
Użytkownik
Witam... Posiadam LT 1.1... Chciałem sobie zagrać w NFS HP lecz wyskoczylo aby zaktualizować konsole... Więc wyjąłem płytę z napędu podpiąłem X'a pod internet i zaktualizowałem... Gdy zaktualizowałem włożyłem na nowo płytę ale tym razem wyskoczyło "brak danych" czy coś takiego... Gra jest na 99% dobrze nagrana ponieważ normalnie się zainstalowała itp.... Jak mogę zrobić update z LT 1.1 na LT+? Mógł by to ktoś wytłumaczyć łopatologicznie i po polsku?
 

tivec

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Mam LT+ w swoim klocku, ale z tego co mówił mi Dexter (u niego przerabiałem konsole) wystarczy grę puścić przez abgx i ustawić autofix level 3 i potem już tylko wystarczy nagrać obraz na płytę i gra powinna chodzić.
Koniecznie trzeba puścić przez ten ppf, skoro nie chce grać przez Live?
 

Shark

Użytkownik
Użytkownik
Witam czy posiadając przeróbkę LT+ potrzebuje tego patchera AP 2.5? aby mógłgrać w najnowsze gry np. AC2:Brotherhood??
 

lolusia

Świeżak
Świeżak
przepusc przez abgx nowy, swoj obraz i powinno dzialac chyba ze masz obraz juz spatchowany, w innym przypadku trzeba patch. ja tak zrobilem z Fable 3 i dziala.
 

karol1210

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam pytanie co do przeróbki LT+. Jeżeli gry są spatchowane żeby chodziły na LT+ to będą chodziły na LT+ 1,1 ?:> czy trzeba inaczej patchować?
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Witam... Posiadam LT 1.1... Chciałem sobie zagrać w NFS HP lecz wyskoczylo aby zaktualizować konsole... Więc wyjąłem płytę z napędu podpiąłem X'a pod internet i zaktualizowałem... Gdy zaktualizowałem włożyłem na nowo płytę ale tym razem wyskoczyło "brak danych" czy coś takiego... Gra jest na 99% dobrze nagrana ponieważ normalnie się zainstalowała itp.... Jak mogę zrobić update z LT 1.1 na LT+? Mógł by to ktoś wytłumaczyć łopatologicznie i po polsku?
Prościej się nie da:
Flash: Lite-on - Jungleflasher/DosFlash



---



Witam.
Mam LT+ w swoim klocku, ale z tego co mówił mi Dexter (u niego przerabiałem konsole) wystarczy grę puścić przez abgx i ustawić autofix level 3 i potem już tylko wystarczy nagrać obraz na płytę i gra powinna chodzić.
Koniecznie trzeba puścić przez ten ppf, skoro nie chce grać przez Live?
Wystarczy dobrze ustawiony abgx.



---



Witam czy posiadając przeróbkę LT+ potrzebuje tego patchera AP 2.5? aby mógłgrać w najnowsze gry np. AC2:Brotherhood??
Żeby gry z AP25 działały na LT+, muszą być spaczowane, inaczej ich nie uruchomisz. (gry z AP25: NSF:HP / Fable 3 / AC:B)



---



Witam. Mam pytanie co do przeróbki LT+. Jeżeli gry są spatchowane żeby chodziły na LT+ to będą chodziły na LT+ 1,1 ?:> czy trzeba inaczej patchować?
Na LT+1.1 paczujesz gry z AP25 tak samo jak na LT+

Przygotowanie Obrazu ISO do gry na LT+
 

D.L.

Świeżak
Świeżak
Krótkie pytanie:
mam LT+ 1.1, chcę wypalić AC:B, nie zamierzam grać online ani podłączać konsoli do internetu - muszę używać ppfomatic czy wystarczy abgx360?
 

Do góry Bottom