1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT czy RGH?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stefan55, Wrzesień 26, 2016.

1. stefan55

stefan55 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Zamierzam przerobić Xboxa 360 zwykłego.
    Jaka jest różnica między przeróbką LT, a RGH?
    Która jest po prostu, lepsza? Wygodniejsza? Prostsza w obsłudze, nagrywaniu gier itp. jakieś wady i zalety obu rozwiązań? Czy można mieć oba jednocześnie?
    I czy np. na lt pójda te same gry co na rgh i odwrotnie? Czy może jednak nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. stefan55

stefan55 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oraz słyszałem że jeśli będę miał rgh to ono jest trochę droższe, ale mogę bez problemu grać ze znajomymi online, live itd. i nie zostanę zbanowany, a na lt mogą mi dać bana?

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    RGH - brak grania po sieci i wrzucanie gier na dysk konsoli, LT - możliwość grania po sieci i nagrywanie gier na płyty. Żeby grać po sieci na LT trzeba mieć wykupiony Xbox Live Gold. Banów już nie rozdają od 2009 roku. Nie pisz posta pod postem tylko używaj opcji edytuj, bo dostaniesz niepotrzebnie warny. Można mieć obie przeróbki, bodajże zwie się to dualnand. Zadaj sobie lepiej pytanie czy przy dzisiejszych cenach używanych gier na 360tkę warto w ogóle ją przerabiać, bo przerobisz, naściągasz gier i ani połowy nie ograsz z nadmiaru.

stefan55 lubi to.
  5. stefan55

stefan55 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha, czyli tak naprawdę LT to trzeba nagrywać na płyty, ale plus jest taki że mogę grać po sieci, a jeśli będę miał rgh to to takie wygodnictwo, wrzucam na pendrive i gram, ale za to nie mogę grać na sieci tak?

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    RGH wszytkie DLC za friko.

stefan55 lubi to.
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie tak. Do RGH musisz mieć dysk, a nie pendrive. A na LT pograsz po sieci, ale jak kupisz normalnie golda tak jak na nieprzerobionej konsoli. Do tego dolicz koszt nagrywarki do LT ;)

stefan55 lubi to.
  8. stefan55

stefan55 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, w takim razie dzięki, jeszcze się zastanowię... :)

pozdrawiam

Poleć forum