1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT - czy warto?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez yugo, Wrzesień 15, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam!

Otóż , mam konsolkę z 2008r no i jakoś ona ogarnia , jak narazie jest przerobiona Ixtreme 1.61 , ale chciałbym troszkę pograć przez neta w jakiegoś RDR , Fifę , CoDa ;) ;P (tak sporadycznie , głównie w weekendy bo w tygodniu zajęty jestem) , no z netem to muszę dokupić router wifi tak do 100zł.
    LT 1.1 to u mnie w mieście koszt 79zł , no i więc wychodzi , że żeby grać na necie wydam 180zł.
    Dobra , jak narazie to powiedzmy ,że ok (router i tak mi się przyda bo mam jeszcze konsolę Nintendo DS i mi się przyda na multi w Poki , HMy , FFy , DQ IX i MK) , ale teraz główne pytanie.

Opłaca się teraz wgrywać LT 1.1?
    Tzn. napewno M$ pracuje nad tym , żeby banować LT - to jasne.
    Ixtreme 1.61 mi wystarcza na gry i wgl , no ale żeby bez obaw jak narazie grać na necie to zostaje mi LT 1.1.

Nie chcę niestety wgrywać teraz LT , żeby się okazało , że za miesiąc zaczną banować LT 1.1 i powiedzmy LT 1.2 wyjdzie i bym musiał wydać kolejne 80zł na wgranie ^^

Wiem , że lekko chaotycznie napisane (pisząc na laptopie z 128 ramu , super mega prockiem i w pół sprawną klawiaturą (tnie jak cholera!) , inaczej nie można pisać :< - komp w naprawie do piątku ;d)

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Refresh ,

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Odświeżamy co 24h!

5. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Wgraj LT1.1 sobie oczywiście że sie opłaca bo gry na każdy wave ci pójdą co daje duży luz . Po za tym jest praktycznie nie wykrywalny na live można grać spokojnie . Po za tym jeżeli będziesz grał tylko w weekendy to masz mniejszą jeszcze szansę że cię wykryją bo mało grasz. Microsoft jeszcze myśle że sie sporo namęczy żeby złamać może za 2 , 3 lata się uda :p(wgraj póki jest czas )

6. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Żebyś się nie zdziwił,jak dostaniesz bana w listopadzie ;D 2-3 lata???!!! Microsoft ma LT w małym palcu!! To,że gra czasami nic mu nie daje!!!!! Lol jaki znawca,życzę ci bana na jesieni :D

7. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Jezeli tak bardzo chcesz se pograc i nie miec problemu ze zmiana wave to przerabiaj...
    ale i tak dostaniesz bana jak i kazdy inny ( tu wstaw słowo) z przerobiona konsola^^

8. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Bana to wiem ,że dostanę ,ale chciałbym na LT pograć chociaż pograć tak do grudnia?
    PS.
    Czy jeżeli "odprzerobię" konsolę X360 (wgram oryginalny FW do napędu) to już będe mógł grać na Live bez obaw?
    Tzn. czy nadal istnieje ryzyko bana?
    Czy np. flash Ixtreme sie zapisał w pamięci konsoli ? (nie wiem , więc pytam)

9. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cała zabawa z live może się skończyć w listopadzie zwłaszcza, że grupy flas***ące potwierdziły za pośrednictwem tweetera, że nowa aktualizacja, będzie się wiązać z natychmiastowym nałożeniem bana na konsole. Także na bezstresowe granie online to grudnia to ja na twoim miejscu bym nie liczył. Sam wgrałem tą aktualizacje, bo na live nie ma mnie już od blisko roku więc takimi wiadomościami się nie przejmuję. Jednakże ze swojej strony polecam ci się zastosować do zaleceń ludzi bardziej doświadczonych (w żadnym razie nie mówię teraz o sobie) i nie wykonywać update'u poprzez live w dniu premiery.

Pozdr.

10. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa

Świetną poradę dałeś znawco . Niech koleś lepiej nadal gra na 1.6 i pat****e a o live nawet niech zapomni. Znam kogoś kto gra na lt na live już pół roku i nic .Więc takie gdybanie nic nie da .

11. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    No i po co przerabiałeś tak jak kolega wyżej napisał również życzę bana od microsoftu
    Jakbyś nie przerabiał to spokojnie byś się teraz łączył z livem i nie gadaj że nie masz kasy na gry bo nawet taki 10-latek ma kase choćby od babci,dziadka,cioci i można tu jeszcze wymieniać i wymieniać

12. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Takie pisanie ze ktos ma LT i gra od 6miecha i nie dostal bana to az sie smiac chce...
    Microsoft banuje masowo a nie wylapuje kazdego z osobna wiec bany dopiero na wave...

13. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    i co to wnosi do tematu, moim zdaniem nie warto, teraz ciężko mi się zamienić na ps3...

14. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    A jak wgram oryginalny FW do napędu , to jak?
    Będę mógł na Live pykać bez obaw? ;)

A co do kasy , to wiesz , z nią bywa różnie.
    Fakt , używane gry oryginalne są ok , ale takie lepsze tytuły do multi (cod mw2 np.) to się zaczynają od 100zł w górę

15. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    Poczekajcie, zaraz MS wprowadzi odpowiednie kody, ktore bedzie trzeba wpisywac do kazdej gry z osobna i to tylko na jedna konsole, wtedy dopiero zaczna sie przerobki xboxa

16. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Ok , ale odp nie uzyskałem na pytanie.

Jak wgram oryginalny FW do napędu to mogę grać bez obaw na Live?

17. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    tak. jesli wczesniej nie podlaczales przerobionej konsoli do netu.

Wczytywanie...

Poleć forum