1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+ czy z tym czymś konsola jest przerobiona?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartek1988, Wrzesień 10, 2011.

1. bartek1988

bartek1988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Zakupiłem tę oto konsole:
    XBOX 360 ARCADE do LT+ HDMI PAD GW KURIER DHL LT+ (1799176906) - Aukcje internetowe Allegro

Paczka jeszcze nie przyszła, jednak teraz zaczynam się zastanawiać. Czy to LT+ świadczy o tym, że konsola jest przerobiona? Mam nadzieję, że nie... Chcę grać na xbox live, i kupować oryginalne gry.
    W opisie aukcji sprzedawca napisał, że konsole nie były używane.. Więc nie wiem co mam o tym myśleć. Proszę o odpowiedź puki jeszcze paczka nie jest wysłana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. quba 22

quba 22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może zanim napiszesz nowy temat sprawdź lepiej dokładnie temat aukcji: XBOX 360 ARCADE do LT+. Wyraźnie jest napisane że konsola jest do LT+ czyli że jest możliowśc zrobienia flasha, a nie że jest juz zrobiony :)

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    LT+ to jest właśnie przeróbka (flash napędu)

5. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie jest przerobiona . Będziesz mógł grać . Z tym lt to chwyt marketingowy żeby więcej osób szukając konsoli Z lt znaleźli i tą aukcje bez lt.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

6. bartek1988

bartek1988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam Was za moje głupie pytania :) Po prostu mam ciśnienie na XboxLive :) Tym bardziej, że używane gry nie są drogie.

Wysłałem już emaila do sprzedawcy, że nie odbiorę paczki jeżeli konsola jest przerobiona.

Jednak na samym końcu opisu jest wyraźnie napisane "LT+".. Więc sam nie wiem co już o tym myśleć..

Wczytywanie...

Poleć forum