1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT dla Slima 0225. Nie mogę znaleźć.

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez MrDynamite13, Lipiec 25, 2011.

1. MrDynamite13

MrDynamite13 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hej. Od początku mam problem, jak wychodzi nowy LT nie mogę go nigdzie znaleźć. Ostatnio prosiłem o niego na team-xecu. Jeszcze wcześniej Opeala prosiłem. I teraz znowu proszę.
    Mógłby ktoś wysłać mi LT do 0225, mam dwóch klientów a nie mogę zrobić, bo nie mogę znaleźć Oprogramowania.
    Albo najlepiej niech ktoś obeznany powie skąd mógłbym pobierać nowe Flashe.

P.S.
    Byłem na "Urlopie" i trochę mnie ominęło więc napiszę jeszcze pare nie związanych z tematem pytan:
    -Czy nowy Dash dodaje tylko nowe treści do AP 2.5 czy wprowadza nową blokadę do Phatów??
    -Czy xKey wyszedł czy to dopiero takie pisanie(na Xecuterze jest już FAQ nawet)
    -Są znowu jakieś promocje na Golda typu GOLD za 1zł na miesiąc(już 2 raz tak kupowałem i czekam na następne).

P.S.2
    Mam klienta z 0225 i dashem 599. Na Xecucie pisze, że update coś blokuje i żeby nie wykonywać update'a. Czy jest Jakaś nadzieja?? Rozwiązane, przeczytałem dokładnie. 0225/0401 nie są blokowane.

Dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlekodaj

mlekodaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    i to osoba ktora profesjonalnie przerabia konsole -,-

4. MrDynamite13

MrDynamite13 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co źle napisałem według ciebie?? Po prostu nigdy nie natknąłem się na dobre źródło z Flashami. A co do reszty pytań to nie jestem jakimś robotem, żeby tylko siedzieć i przerabiać konsole. Mam też swoje życie. Też gram na konsoli, czy to takie dziwne??
    Lepiej popatrz na siebie. A nie piszesz coś o innych pomimo, że ich nie znasz. Daj sobie spokój. Czekam na odpowiedź mądrzejszej osoby.

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jest takie forum jak XBOX360 ISO - XBOX 360 GAMES i tam powinieneś szukać takich rzeczy a nie tu.

Wczytywanie...

Poleć forum