1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT i Allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wistam, Lipiec 25, 2010.

1. Wistam

Wistam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Czym się różni flash LT 1.1 od 1.2/1.3 ?
    Na LT 1.1 zagram we wszystkie gry, nie ważne jaki wave? I jak z nowościami?

Co polecacie:
    ~~ XboX 360 250gb ELITE SUPER ~ SPRAWDZ (1162671910) - Aukcje internetowe Allegro
    XBOX 360 ARCADE Jasper Flash LT 1.1 ! 100%OK (1155884776) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    kolego - nie przerabiaj. nie warto. używane gry to wcale nie tak duży wydatek. do tego kwintesencja x360 - live. docenisz każda grę którą kupisz a tak to tylko będziesz przerzucał stosy kopi. ale oczywiście zrobisz tak jak będziesz uważał

4. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    W zasadzie to niczym, to tylko kolejne wersje tego samego softu z poprawkami. Ma LT 1.1 zagrasz we wszystkie gry łącznie z nowościami, bez względu na wave.
    Do używanej nie jestem przekonany , druga już sprzedana. Może dołożyć trochę kaski i kupić nowego Elite .

5. wicek1989

wicek1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Witam ja wczoraj kupiłem tego arcade z drugiego linka co wstawiłeś z przeróbką bo nie gram na necie wole solo;] koles juz ich 10 sprzedał ostatnio i znów wystawił oferte 5 sztuk z LT 1.1 za 719 zł, jesli tez nie myslisz o grze w necie to kupuj ixa z lt ;] ja czekam na swojego:)

6. Wistam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do drugiej oferty, widziałem komentarze ludzi, którzy właśnie to kupili i są zadowoleni. Szkoda, że coraz drożej wystawia :/
    Również nie jestem przekonany co do używanych i w dodatku przez allegro, ale oferta wydaje mi się niezła, 675 zł za Elite z 250 GB.

maciekww28 miałem zamiar brać slima na święta, ale wciąż nie jestem przekonany co do mojego wyboru. Wydaje mi się, że nie będę grał online, dlatego szukałem dobrej okazji na Allegro, bo u mnie w mieście lipa.

7. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Jeżeli chcesz przerabiać to slim na razie odpada. Na razie nie ma możliwości przerobienia go .

8. Wistam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak wiem, że slima na razie nie można przerobić.
    Poczekam na odpowiedź tego od Elite. Ma dużo pozytywów, to może jest okay?

9. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Zapytaj jeszcze o datę produkcji sprzedawcę. Jeśli z 2009 to jasper i możesz śmiało brać. Sam dysk 250 jest wart około 200zł tak więc konsola z około 500 Ci wyjdzie. Jeśli to Falcon to bym się zastanawiał bo w cenie około 700zł można kupić elite Jaspera.

Wczytywanie...

Poleć forum