1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+ i XboX Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZabeK1221, Grudzień 27, 2010.

1. ZabeK1221

ZabeK1221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Chciałbym się zapytać, czy mając LT+ mogę bez strachu grać przez Xbl, czy nie dostanę przypadkiem bana. Szukałem odpowiedzi na forum, lecz na moje pytanie nie znalazłem. Dziękuje za wszelkie odpowiedzi : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    prędzej czy później przeróbka kończy się banem. dziś możesz grać, jutro może będzie fala, nikt tego nie przewidzi ;)

4. Cirdan

Cirdan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Żadna ''przeróbka'' nie daje 100% bezpieczeństwa...jeśli chcesz grać bezpiecznie Online to zainwestuj w oryginały :) i nie ''przerabiaj" konsolki

5. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Twórcy LT (i tym samym LT+) twierdzą, że nikt nie dostał bana od wydania LT, bany na wcześniejszych wersjach były, ponieważ 1.6 i 1.5 sprawdzały poprawność kopii gry, firmware z większą ilością danych był wykrywalny, od LT zrezygnowano z tego i wersja ta pomija sprawdzanie poprawności Wave itp. Wkrótce sam planuję aktualizację z LT do LT+ oraz XBL, singiel zrobił mi się strasznie nudny. Musisz koniecznie sprawdzać poprawności kopii na Live, gra powinna być w bazie abgx360 oraz mieć SSv2 przy wave 3, 4, 5, 6, ....

6. Jankess

Jankess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Ja osobiście na LT+ gram już jakiś czas ale wiadomo że jest ryzyko, prędzej czy później i LT+ poleci pod bany więc korzysta dopóki możesz :)

7. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    "pokonamy faleeee! jeśli każdy z nas zbuduje mur !" :D

8. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    jezeli bd sprawdzal wszystkie kopie gier abgx i obraz w 100% dobry i konsola nie miala wczesniej zadnej przerobki po za lt to mozesz spokojnie grac na live i na 99% nie dostaniesz bana

9. saint942

saint942 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja mam z kolei troche głupie pytanie, jeżeli na lt+ grałem w gry, nie sprawdzane abgx360, z odłączonym kabelkiem od internetu, to czy teraz podłączając neta, i grając w sprawdzane gry, mogę grac online? Ma to jakieś znaczenie?

Wczytywanie...

Poleć forum