LT - mały zbiór informacji dla "świeżaka" 2014 + pytania i odpowiedzi

zaru

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam czy na LT 3.0 chodza stare gry xgd2 bo pozyczylem kumplowi kilka gier i na 6 tytulow tylko 2 odpalily reszta wyskakuje komunikat plyta nieobslugiwana. W czym lezy problem? Dodam ze ja mam LT 2.0 i wszystko smiga.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Gry xgd2 chodza, czyli tamte gry to pewnie xgd3
 

zaru

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Napewno xgd2 troche pojecie mam i wiem co pisze. Moze to wina nowego dasha 165xx lub naped juz troche zuzyty? Chyba ze przerabial ktos kto nie mial za bardzo pojecia i cos nie poszlo.

Zdziwilo mnie to bardzo dlatego pytam bardziej doswiadczonych.
Jakies pomysly??
 

Myxxx

Świeżak
Świeżak
Witam mam elitę slim lt 3.0 chciałem pograć w live pierwszy raz i Pytanie bo dostałem w sumie bfa 4 oryginał to ma jakieś znaczenie? Bana się dostaje na konsole czy na dostęp do live? Można jakoś zmniejszyć prawdopodobieństwo bana? ;)
 

forebode

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak masz Lt 3 to nie dostaniesz bana, tym bardziej na oryginalach. Mozesz sobie spokojnie grac na live, robic updaty itd.
 

Karczyna

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy mogę nagrywać gry z zabezpieczeniem XGD3 z takim napędem? Wiem że obsługuje płyty DVD+R DL.

Napęd:TSSTcorp CDDVDW TS-L633F
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Czy mogę nagrywać gry z zabezpieczeniem XGD3 z takim napędem? Wiem że obsługuje płyty DVD+R DL.

Napęd:TSSTcorp CDDVDW TS-L633F
Możesz. Z opcją "truncate". Potem trick z mp3 lub kawałkiem CD audio z HDD.
 

Karczyna

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co to jest ta opcja truncate?

A jakie zabezpieczenia ma GTA V? Czytałem ,że CIV. To prawda? Jak można nagrywać gry z Civ?
Jakie to są gry z CIV?
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Po prawej stronie u samej góry masz takie okienko z lupą.
Wpisz tam najpierw "trucate" a potem "gry z CIV".
Wszystko ładnie wyjaśnione. Sam tego lepiej tutaj nie napiszę.

No w ostateczności zostaje Ci pierwsza strona (post) tego tematu. Jest tam wszystko wyjaśnione wraz z interesującymi Cię linkami.
 

Karczyna

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A możesz przesłąć jakiś film jak ktoś to robi? Bo nie rozumiem tego. Gdzie mam okienko z lupą? W konsoli, programie? Jakie gry są na CIV?

Jakie nagrywarki najlepsza są do gier na xbox360 lt 3.0 do 100zł? (Może być używana) Taka żeby wchodziła do laptopa albo z zasilaczem.

Alert Post wyżej polecił Ci, zibi_07 żebyś przeczytał pierwszy post! Zrób to, pomyśl i dopiero zacznij coś pisać!

 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Przeczytaj pierwszy post na pierwszej stronie! :cower:
 

krzycho17

Świeżak
Świeżak
Mam problem po przerobieniu napędu liteon lt-3.0. Mianowicie posiadam xbox-a 360 fata jasper z napędem liteon. Próbowałem sam przerobić go na lt-3.0 lecz po opcji erase w jf napęd już w żaden sposób nie mógł być wykryty przez mojego kompa. Plik z kluczem napędu na szczęście mam. Postanowiłem kupić nowy napęd przerobiony już przez firmę pod moja konsole z lt-3.0, wysłałem im plik z moim kluczem napędu. Napęd również liteon lecz jest starszy od mojego napędu. Posiada za to nowy laser. Konsola z nowym napędem bez problemu odpala gry z oryginalnych płyt jak i również po przeróbce na lt-2.0. Natomiast gdy chce włączyć grę z lt-3.0 np gta v na konsoli mruga trzecia czerwona dioda błąd e66 kod (1002)
Co mam teraz zrobić ?
Czytając po forum dowiedziałem się ze konsola wykrywa nie oryginalny napęd i stąd ten błąd.
Jak mogę samemu to naprawić, nie bardzo chce wysyłać ponowny raz napęd do tej firmy (strasznie długo czekałem)
Proszę o pomoc :)
 

fifi88

Użytkownik
Użytkownik
Dziwnie to wyglada, jak bys dostal nie liteona a co innego. Wez rozbierz ten napęd co dostales od tej firmy i zrob fotke elekroniki tego napedu. Bo cos mam dziwne podejrzenie ze ktos Ci dal inny naped tylko z etykietka liteona
 

krzycho17

Świeżak
Świeżak
Jak go montowałem to specjalnie spojrzałem na przewody jaki widać przez dziurkę i były dwa białe wiec to raczej liteon. DASHBOARD mam najnowszy
dokladnie to w zakładce Dane systemowe mam takie numery
D:2.0.17148.0 - K:2.0.17148.0 (BK:2.0.1888.0)
Co tu mona zrobić ?
 

fifi88

Użytkownik
Użytkownik
jak masz dwa biale przewody to nie liteon a benq. Liteon ma zolte.

Zrób fotke tej elektroniki i tabliczniki z napedu to Ci powiem na 100%
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Do tego najnowszy Dash ma numer 1750 ale mniejsza o to. Mnie to wygląda na inny napęd (np. benq) z przeróbka LT 2.1., choć w tym przypadku powinny chodzić Ci gry przygotowane pod LT 2.0.
 

krzycho17

Świeżak
Świeżak
rozkręciłem xboxa napęd ma pląby ale na etykiecie jak byk jest bequ :/

gry pożyczone od kolegi na starsza przeróbkę działają bodajże właśnie na lt-2.0 są

Alert Nie pisz post pod postem, edytuj

 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
No to masz odpowiedź. Ktoś zrobił Cię w "jajo".
 

krzycho17

Świeżak
Świeżak
co tu teraz zrobic ?
 

fifi88

Użytkownik
Użytkownik
A jaki zmowiles naped od firmy w ktorej robiles ??? Jak liteona to niech wymienia na liteona i tyle. A co jest z Twoim oryginalnym naped bo moze jego sie uda przywrócic do zycia.
 

Do góry Bottom