1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT max do nagrywarki MATSHITA BD-MLT UJ230AS ATA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nicponies, Grudzień 9, 2011.

1. nicponies

nicponies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siemanko,
    szukałem info jak nagrac NOWA gierke żeby chodziła na LT 2.0 i otrzymałem wiadomość że potrzebuje czegoc takiego jak "LT max" w mojej nagrywarce.
    Treaz mam pytanie czy do mojej nagrywarki idzie wgrac cos takiego? nagrwwarka to MATSHITA BD-MLT UJ230AS ATA, jesli tak to jak to sie robi itp.
    Jeśli natomiast nie do sie to czy to znaczy że se nie nagram żadnych gierek?

Nie jesteś swieżakiem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. filmyredcywn

filmyredcywn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tylko liteony i to na dodatek wybrane.

4. raflen

raflen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LDZ
    iXtreme Burner Max`a wgrasz tylko do nagrywarek lite-on iHAS 124B,224B,324B,424B,524B i 624B.
    nagrasz wszystkie gry bez problemu w standardzie xgd2 (standardowy rozmiar) w xgd3 nagrasz tylko 97% gry, np po nagraniu w imgburnie mogą ci działać o ile konsola nie była online i nie masz cichej aktualizacji.
    poszukaj na forum temat wałkowany non-stop ;)

Wczytywanie...

Poleć forum