lt pomocy

szachynyny200

Banned
Użytkownik
Witam o to problem polega na tym ze mam wgrane lt nie wiem jakie a chce pograć online albo moge dostać bana wiem jestem świadomy tego ja nikomu nie płacze chodzi mi o to ze jak bym kupił nowy naped i go zmienił na czas grania online a po graniu online znów dał z lt to nie usunie mi sie przeróbka i jak zrobie aktualizacje na tym nie przerobionym to lt bedzie działało czy to jest bezpieczne ponieważ chciałem kupić nowego xbox 360 no ale wpadłem na ten pomysł tylko czy mi sie nie usunie przeróbka po aktualizacji i takim przepinaniu napedów
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jak wsadzisz inny napęd do xboxsa nie będzie on działać ponieważ ma inny key (klucz) od tego jaki masz w konsoli
 

szachynyny200

Banned
Użytkownik
I jeszcze jedno mam zamiar kupic kinecta do mojego przerobionego na lt xbox 360 ale mam problem bo jak kupie to nie bedzie trzeba podłączyć go xbox 360 do internetu zeby zrobic aktualizacje zeby kinect działał.
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
I jeszcze jedno mam zamiar kupic kinecta do mojego przerobionego na lt xbox 360 ale mam problem bo jak kupie to nie bedzie trzeba podłączyć go xbox 360 do internetu zeby zrobic aktualizacje zeby kinect działał.
Yyy.. ??? Jaśniej prosimy i gdzie tu pytanie . Pytanie kończymy tym oto znakiem "?"

Wysłane z mojego HTC One max
 

szachynyny200

Banned
Użytkownik
A więc tak chodzi mi o to ze mam xbox 360 z "lt nie wiem dokładnie jakie" i zamierzam kupic kinect i czy bede musiał podłaczać do internetu i robić aktualizacje zeby kinect działał?Aha i jeszcze jedno mam główny interfejs 2.0.17150.0 i nie wiem jakie lt i czy moge podłączyć do internetu konsole i nie stracić przeróbki dodam ze raz juz podpiołem i aktualizacja nie doszła do końca ponieważ się jednak przestraszyłem ze ją strace a więć pytanie polega na tym czy moge podpiąć konsole do internetu i nie usunie mi sie przeróbka?
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Nagraj płytę pod lt 2 i spr czy pójdzie jak nie to masz lt 3

Wysłane z mojego HTC One max
 

szachynyny200

Banned
Użytkownik
a co z tym interfesj główny czyli mi sie przeróbka nie usunie i kinect przeczytaj powyzszy post mój i ile kosztuje przerobienie na lt 3.0 jak ktoś wogólne nie ma tak na przyszłość mi trzeba?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Masz najnowszego dasha wiec nic Ci się nie usunie.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
http://xboxforum.pl/threads/lt-maly-zbior-informacji-dla-swiezaka-2014-pytania-i-odpowiedzi.138506/

linki w temacie który podałem nie działają ale jak chcesz się tam dostać to po prostu wpisz w google nazwę tematu + xboxforum.pl
wszystko masz tam opisane
jeżeli jeszcze będziesz miał pytania pisz tam
 

Do góry Bottom