1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lt pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szachynyny200, Styczeń 29, 2015.

1. szachynyny200

szachynyny200 Banned Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam o to problem polega na tym ze mam wgrane lt nie wiem jakie a chce pograć online albo moge dostać bana wiem jestem świadomy tego ja nikomu nie płacze chodzi mi o to ze jak bym kupił nowy naped i go zmienił na czas grania online a po graniu online znów dał z lt to nie usunie mi sie przeróbka i jak zrobie aktualizacje na tym nie przerobionym to lt bedzie działało czy to jest bezpieczne ponieważ chciałem kupić nowego xbox 360 no ale wpadłem na ten pomysł tylko czy mi sie nie usunie przeróbka po aktualizacji i takim przepinaniu napedów

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    jak wsadzisz inny napęd do xboxsa nie będzie on działać ponieważ ma inny key (klucz) od tego jaki masz w konsoli

4. szachynyny200

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I jeszcze jedno mam zamiar kupic kinecta do mojego przerobionego na lt xbox 360 ale mam problem bo jak kupie to nie bedzie trzeba podłączyć go xbox 360 do internetu zeby zrobic aktualizacje zeby kinect działał.

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Yyy.. ??? Jaśniej prosimy i gdzie tu pytanie . Pytanie kończymy tym oto znakiem "?"

Wysłane z mojego HTC One max

6. szachynyny200

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A więc tak chodzi mi o to ze mam xbox 360 z "lt nie wiem dokładnie jakie" i zamierzam kupic kinect i czy bede musiał podłaczać do internetu i robić aktualizacje zeby kinect działał?Aha i jeszcze jedno mam główny interfejs 2.0.17150.0 i nie wiem jakie lt i czy moge podłączyć do internetu konsole i nie stracić przeróbki dodam ze raz juz podpiołem i aktualizacja nie doszła do końca ponieważ się jednak przestraszyłem ze ją strace a więć pytanie polega na tym czy moge podpiąć konsole do internetu i nie usunie mi sie przeróbka?

7. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Nagraj płytę pod lt 2 i spr czy pójdzie jak nie to masz lt 3

Wysłane z mojego HTC One max

8. szachynyny200

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a co z tym interfesj główny czyli mi sie przeróbka nie usunie i kinect przeczytaj powyzszy post mój i ile kosztuje przerobienie na lt 3.0 jak ktoś wogólne nie ma tak na przyszłość mi trzeba?

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Masz najnowszego dasha wiec nic Ci się nie usunie.

10. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    http://xboxforum.pl/threads/lt-maly-zbior-informacji-dla-swiezaka-2014-pytania-i-odpowiedzi.138506/

linki w temacie który podałem nie działają ale jak chcesz się tam dostać to po prostu wpisz w google nazwę tematu + xboxforum.pl
    wszystko masz tam opisane
    jeżeli jeszcze będziesz miał pytania pisz tam

Wczytywanie...

Poleć forum