1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT + Pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Draken, Maj 27, 2011.

1. Draken

Draken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam LT+.

Mam dasha (ściągnięty 1 stycznia) nie wiem dokładnie jaki.

I mam pytanie czy trzeba jakoś specjalnie patchować grę L.A. Noire? Czy moge dać patcha do wave 2-3 i będzie śmigać?

I drugie pytanie czy jak wgram najnowszy dash to stare gry nie będą mi działały (nagrywane na wave 2).

Btw gram tylko offline.

2. Lotnik421 Xbox One

3. porschak240

porschak240 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawiercie
    Jeśli nie wiesz, jaki masz dash, wejdź w ustawienia konsoli - tam powinno pisać.
    Prawdopodobnie musisz wgrać nowy dash - ten z końcówką 12625.
    Możesz przerobić L.A. Noire do Wave 3 bez dogrywania patchy - sam tak mam i wsio śmiga.
    Po wgraniu nowego dasha stare gry będą chodzić, bez obaw.
    I nie wgrywaj dasha 13141 - usunie Ci przeróbkę, lepiej zaczekać, aż sprawa się rozwinie.

Wczytywanie...

Poleć forum