1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+.pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jaros077, Luty 23, 2011.

1. jaros077

jaros077 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanie.Otóż mam naped liteon i planuje sobie wgrac softe ,,LT+'' i zeby przerobic xboxa wystarczy podpiac naped pod komputer wejsciem SATA i zpatchowac ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wejdz do dzialu Artykuły pozniej do Firmware napędów i przeczytaj pierwszy post w tym temacie Flash: Lite-on - Jungleflasher/DosFlash a nie zadawaj bezsensownych pytan.

4. xbox drift

xbox drift Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    raczej to nie wystarczy, trzeba wyciagnac jeszcze klucz napedu zanim zacznie sie flashowac, do tego trzeba uziemic obudowe konsoli bo mozna uwalic przy skoku napiecia, najlepiej oddaj w rece profesjonalisty ja tak wlasnie zrobie pozdro

5. jaros077

jaros077 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko ja mam juz przerobioną konsole tak ze musze nagrywac gry na wave 3 . wiec musz wyciągac klucz czy wystarczy ze podepne do komputera i zpat****e?

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    musisz wyciagać klucz ....ale jeśli nic ci nie mowią tutki w dziale artykuły to lepiej się nie baw....

Poleć forum