1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+ v1.1 - co i jak oraz pytanie o awaryjność...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Centek, Styczeń 21, 2011.

1. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam :) Od razu mówię, ostatnie 2 miesiące nie siedziałem na forum za dużo i jestem bardzo do tyłu z nowym LT+ i sposobem jego działania.
    Nie chcesz pomóc, nie czytaj i nie odpowiadaj głupimi tekstami.

ze 3 miesiące temu kupiłem Xboxa 360 ( Falcon na 110% - sprawdzałem na wszystkie sposoby) Napęd Lite-on V1.
    W niedzielę jadę na przeróbkę, już się umówiłem z kolesiem, który przerobi klocka przy mnie, profesjonalnym sprzętem, na LT+ v1.1.
    Dużo czytałem co zrobić zanim się zagra w pirata (Obraz przez Abgx, imgburn itp) ale od wyjścia LT+ jestem do tyłu, a na forum lekkie zamieszanie z tematami o tym LT+.

Możecie mnie skierować do odpowiednich tematów, co zrobić zanim się nagra pirata na płytkę ? Chodzi mi o te nowe gry co mają AP2.5.
    Czym sprawdzić obraz, czym najlepiej nagrać, itp...
    Wiem jedynie, że kiedyś się to robiło przez Abgx, on tworzył plik .dvd jak wszystko było ok to nagrywać ImgBurn 2.4x na płyty Verbatim.
    Jak to jest teraz z tym LT+ v1.1? Robi się tak samo, czy może coś nowego wyszło?
    Pomóżcie :)

PS: Jeszcze małe pytanko... mam Falcona z sierpnia 2008... ostatnie 4 miechy w ogóle nie używany... co robić aby konsola przeżyła jak najdłużej? Wiem o położeniu itp, przepływ powietrza, to logiczne ale jak ją konserwować, co ile czyścić, zmieniać pasty term. ile taki falcon wytrzyma grania bez przegrzania?

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
  4. Centek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    O **** troszkę roboty jest no ale dojdę do wprawy :)
    A jak z awaryjnością jak pytałem ? Czy falcon jest aż tak zły ?

5. loRdRumek

loRdRumek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Stary ja mam Opusa i się trzyma, wcześniej miałem Falcona i też działał. Oba działają długi okres czasu. Nie trzęś workiem ;)

6. Centek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tyle się czyta o awaryjności tych nieszczęsnych konsol że aż się boję bo na nową mnie nie będzie stać, pomimo że i tak zainwestowałem w TV full HD 42'.
    Dlatego wolałbym, żeby mi się trzymała troszkę czasu:)
    Ok wiem już wszystko mniej-więcej więc można temat zamknąć :)

Wczytywanie...

Poleć forum