Lt+

Layt403

Banned
Użytkownik
Witam.

Dawno nie wchodziłem na xbox live. Czasami przeglądne forum ale to wszystko. Pojawiło się pełno tematów o lt+ i że jest już dostępna, można ją samemu zrobić itd. W temacie o Fable 3, dlaczego nie działa mówiono o nowym zabezpieczeniu ale również o poprawieniu najnowszej aktualizacji dasha bo jest trochę błędów i dopiero wtedy miał wyjść Lt+. Wchodząc na live nie załączył mi się żadne update. Więc była jakaś aktualizacja dash'a?
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Była aktualizacja dashboarda! Dash dla kinekta. Jest nowe zabezpieczenie i koder. Nie możesz grać na LT w AC:BH, nfs HP i FABLE3...
 

Layt403

Banned
Użytkownik
czy z lt+ te gry
AC:BH, nfs HP i FABLE3...
będą działać?
 

virusut

Świeżak
Świeżak
tak beda smigac ze az milo :)
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Będą działać, ale tylko te, które mają specjalne patche, nie pójdzie m.in. Brotherhood PL. Fable III już ma patcha (dostępna jest tylko wielojęzyczna wersja z polskim).
 

piko63

Świeżak
Świeżak
Witam jeżeli mam przerobionego xboxa przeróbką 1.61 NS czyli tą co czyta gry bez patchowania to muszę patchowac to AP25 czy nagrać bez żadnego patchowania dzięki.
 

maninlobek

Świeżak
Świeżak
Gry z AP 25 ci nie pójdą , musisz czekać na Lt+
 

patryk799

Świeżak
Świeżak
A czy jak mam nagrane Fable 3 bez zadnych patchow i teraz przerobie konsole na LT+ to mozna jakos dograc tego patcha na plyte czy cos? Bo niestety nie mam juz obrazu z gra a chetnie bym jeszcze pogral w ta gre
 

Do góry Bottom