1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jaros077, Luty 24, 2011.

1. jaros077

jaros077 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, Mam napęd liteon,i moja konsola (naped)jest przerobiony tak ze chodzą mi gry na wave 3 co musze zrobic zeby wgrac softa na naped xboxa?
    czy wystarczy podpiac naped pd PC?

2. Lotnik421 Xbox One

3. westg

westg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To nie takie proste. Albo nabijasz sobie posty. Bo pytanie w sumie nie ma sensu. A za to dadzą Ci bana :)

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najlepiej znaleźć fachowca który się tym zajmuje, zapłacić odpowiednią sumkę i mieć wgrane LT+ :)

5. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    niestety wiele osób myśli, że samemu jest w stanie zmieniać softy itp. tylko dlatego, że przeczytali jakieś poradniki... Moj kumpel miał tak samo, a potem musiał płacić w serwisie za naprawdę i za przeróbke

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    otóż to...łatwo przez nieuwagę pomylić kolejność co ma się w danym momencie zrobić a potem dostaje wiadomość w styłu : witam czy mógłby pan mi pomóc bo próbowałem przerobić napęd samemu i teraz nie reaguje wcale....

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    1. Podpinasz pod PC
    2. Wyciągasz klucz
    3. Przygotowujesz fw pod JF'em
    4. Robisz bootowalnego pen'a
    5. Wrzucasz fw przez Dosflash

To w takim małym uproszczeniu

8. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Wcale nie jest to takie trudno jeżeli przynajmniej w małym stopniu ogarniamy to co mamy zrobić .Gorzej jak byś miał LT i klucza nie miał to trzeba ciąć xbox'a piła mechaniczną ,a na serio to ścieżki ale ciebie to nie dotyczy. Zobacz poradnik na forum albo na youtube tam roi się od tego. Jak kompletnie nie wiesz o co chodzi to oddaj dla fachowca.

Poleć forum