1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT1.1 a xbox live

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Mareh, Sierpień 4, 2011.

1. Mareh

Mareh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam chciałbym podłączyć xboxa do neta, ale nie posiadam najnowszej przeróbki ani update stąd moje pytania:
    czy wpierw mam sciągnąć najnowszy update z live a potem przerobić konsolę czy odwrotnie?
    i czy da się to zrobić w jakiś prosty sposób, tzn jeśli konsola była już raz przerobiona to można to zrobić raz jeszcze? nie posiadając żadnego klucza ani nic? można jakiegoś linka to tutoriala prosić? bardzo byłbym wdzięczny :)

Z góry dziękuję
    Pozdrawiam
    Mareh

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    najpierw dash pozniej wgrac lt 1.9 . dash 13xx z live usunie ci przerobke jak wgrasz po usunieciu flasha i wgrasz 1.1 dostaniesz bana raczej. jak masz klucz i troszke wiedzy to zrobisz sam zalezosci od napedu. trzeba konsole rozebrac. a tuoriale sa na forum jak sie nie znasz to lepiej dac komus zeby przerobil. jak ci sie nie uda to beda wieksze niz flash serwisowy

4. Mareh

Mareh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no właśnie klucza nie mam a przerabiałem już kiedyś ale to dawno bylo i pamietam ze problemy z tym byly ;p
    czyli jak zrobić? wpierw aktualizacja i lt 1.9? i akutalizacja z live czy z neta? bo coś czytalem że problemy też są jak się chce 1.1 zaktualizować czy cos. :(

Wczytywanie...

Poleć forum