1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lt2.0 i stary dash

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamil90hg, Październik 11, 2011.

1. kamil90hg

kamil90hg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wgrałem dziś do mojego liteona najnowszy firmware LTPlus-025-v2.0.bin ale mam starego dasha 12650. Po probie instalacji z pendriva nic mi sie nie pokazuje podczas startu konsoli... Co jest nie tak?? Dodam ze sformtowalem pena na FAT32 i wypakowalem folder z najnowszym dashem do pamieci pena, wiec wszystko powinno byc ok... Z gory dzieki za propozycje... Mysle zeby sie polaczyc do xbox live bo wtedy zaktualizuje mi sie konsola automatycznie. Czy to dobry pomysl??

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamil90hg

kamil90hg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chyba dostałem bana bo przez xbl tez nie moge zaktualizowac. Wgralem specjalnie orginalny firmware napedu i wyswietlil mi sie blad podczas aktualizacji.
    351F-3524-1380-0703-C000-0099. Czy moge w jakis inny sposob wgrac dasha, Chcialbym pograc w najnowsza fife 12. Prosze o pomoc.... Dodam ze plik umieszczony na pendrive to $systemupdate

4. LoNgEr_DGI

LoNgEr_DGI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    Jak się nazywa folder, który umieściłeś na penie? Jeśli "SystemUpdate_13..._USB" to właściwy jest wewnątrz "$systemupdate".

Wczytywanie...

Poleć forum