LT2.0 ze starym Dashem na nowy>>FILMIK XGD3 działa

Wassyl18

Świeżak
Świeżak
Może mi ktoś przybliżyć metode z odpalaniem mp3 z pendriva przed włączeniem gry ? Mam xa bez dysku lt 2.0 dash 599 nagrywam zwykłą nagrywarką, wszystkie gry idą (oprócz Prototype 2 bo nie wiedzialem przy nagrywaniu że trzeba użyc backup creatora) Zrozumiałem z forum że jak zaktualizuje konsole do 14719 to przy troszke starszych grach xgd3 użyć musze TU, a co z tymi co wymagają już 14719 ? Wtedy odpalamy piosenke czy co ?:))
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Może mi ktoś przybliżyć metode z odpalaniem mp3 z pendriva przed włączeniem gry ? Mam xa bez dysku lt 2.0 dash 599 nagrywam zwykłą nagrywarką, wszystkie gry idą (oprócz Prototype 2 bo nie wiedzialem przy nagrywaniu że trzeba użyc backup creatora) Zrozumiałem z forum że jak zaktualizuje konsole do 14719 to przy troszke starszych grach xgd3 użyć musze TU, a co z tymi co wymagają już 14719 ? Wtedy odpalamy piosenke czy co ?:))
Przeczytaj: "Aktualizacja tematu" (koniec pierwszego posta - link w sygnaturce).
 

1ere1

Banned
a granie z płyty też będzie działać
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
a granie z płyty też będzie działać
Pytanie czy odpowiedź?

Można grać z płyty, ale jeśli posiadamy dysk, to takie zachowanie nie ma sensu.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
1. Tak, ale płyta musi być w napędzie, dlatego że czeka na nią autoryzacja.

2. Włóż płytę do napędu, przepuść przez abgx'a (w "Input" wybierasz "Burned DVD") i sprawdź, czy nie jest ucięty. Co do Media ID, to podałem Ci link w którymś temacie.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Obraz jest nagrany pod LT 3.0. Przygotuj obraz w programie XBC pod LT 2.0.

ISO --> Artykuły --> Przyklejone tematy
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
OK, tak myślałem, ale nie sprawdzałem gdyż deklarowali, że obraz jest już przystosowany pod LT 2.0 a tymczasem to uploader dał ciała. Pozostaje jeszcze sprawa ustawień tego ABGX'a,
ale o to zapytałem już w innym wątku -> "Nagrywanie gier pod LT 2.0."

Dzięki wielkie za pomoc.

Pozdrawiam.
Sygnatura.
 

Dragon124

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie dla autora tematu ! :) Miałem Dasha 13604 LT 2.0 , zaktualizowałem z pendriva na 14719 i nowy spider-man działa aż miło ku mojemu zaskoczeniu Z DYSKU :) Płytka chodzi z 2-3min po czym już przechodzi na czytanie z dysku. Napęd Liteon. Także żadnych trików z mp3 nie muszę próbować ani wgrywać TU.

A i ludzie jak ściągacie jakaś grę to przed wypaleniem zawsze podmieniajcie topologie na 2.0 (oczywiście przy LT 2.0) nigdy nie zaszkodzi nawet jak już jest wgrana ! A tylko pomoże :)
 

tomciopaluch222

Użytkownik
Użytkownik
Witam, aczytalem sie na wielu forach ze mozna smialo robic aktualizacje z max pana na lt 2.0 i bedzie wszystko dzialac . No i teraz mam lipe

Mam Lt 2.0 i dasha 13604 , wszystkie gry mi chodzily super super ( na xgd3 musialem wywalac topology) wlozylem max payna 3 do napedu i zapytało o atualizacje wiec dałem tak .
Po aktualizacja zadna nowa gra mi nie działa ( max payne tez) zawsze wyskakuje komunikat ze nieobsługiwana płyta,,

Sprawdzilem na szybkiego burnout paradise GOW 3 , colin dirt3 castlevania 2 i te dzialaja

Co sie podzialo.????? co nalezy teraz zrobic ??

Prosze o konkretne odpowiedzi bo siedze za granica i nie mam gdzie zaniesc konsoli do wgrania lt 3.0 :(:( a chcialbym grac dalej w nowe gry//Prosze o jakies rady.. dziekuje bardzo
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
proponuje wejsc w ust.konsoli i wklepac X-LB-RB-X-LB-RB-X
wylacz konsole i spróbuj wlaczyc gre XGD3
Daj znac czy działa ja dasha wgrywałem z pena ty z plytki nie wiem czy to róznica
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
Witam, aczytalem sie na wielu forach ze mozna smialo robic aktualizacje z max pana na lt 2.0 i bedzie wszystko dzialac . No i teraz mam lipe

Mam Lt 2.0 i dasha 13604 , wszystkie gry mi chodzily super super ( na xgd3 musialem wywalac topology) wlozylem max payna 3 do napedu i zapytało o atualizacje wiec dałem tak .
Po aktualizacja zadna nowa gra mi nie działa ( max payne tez) zawsze wyskakuje komunikat ze nieobsługiwana płyta,,

Sprawdzilem na szybkiego burnout paradise GOW 3 , colin dirt3 castlevania 2 i te dzialaja

Co sie podzialo.????? co nalezy teraz zrobic ??

Prosze o konkretne odpowiedzi bo siedze za granica i nie mam gdzie zaniesc konsoli do wgrania lt 3.0 :(:( a chcialbym grac dalej w nowe gry//Prosze o jakies rady.. dziekuje bardzo
najpierw zresetuj konsole jak to nie pomoze ,wyczysc pamiec podreczna mozna też format dysku zrobic zapisujac wczesniej swoj profil i savy :) napewno wszystko smigac bedzie dasha mozesz tez zaktualizowac do 15574 na nim tez xgd3 smigaja i reszta gier
 

marchewa005

Użytkownik
Użytkownik
Czy jeśli mam lt+ 2.0 i dasha 13604, to czy aktualizacja dashboard z gry lego batman 2 usunie mi przeróbke?
 

Do góry Bottom